>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Właśnie trochę dziwią mnie te kursy na Hungkuk . Graz lider z ostanią drużyną , co prawda to Ex ostatnio na fali ale mam wrażenie , że to Hungkuk dzisiaj pociśnie no chyba , że liderka nie gra i to dlatego . Ja ide w strone Hungkuk wszytsko co mozliwe czyli 1 set @1,83 przy 4:5, handi setowe + 1,5 @1,66 , win mecz @2,25.
Pomimo tego , że spotkanie sie jeszcze nie zakonczylo ale w trzecim secie jest juz 13:5 dla Ex wiec raczej rozliczam wszystko juz na ⛔⛔⛔ . I z gory przepraszam za podanie tych typow . Kurcze nie poczekalem do poczatku meczu i nie wiedzialem jakie sklady wyszly (Hungkuk sama rezerwa moze jedna zawodniczka tylko) i , ze zaczyna sie faza PlayOff i sobie poprostu Spiderki odpuscily ;/. Trzeba bedzie w takim razie przyjrzec sie Kalom o 11 , moze bedzie ta sama sytuacja i bedzie mozna fajnie zarobic na Cash and Rush. Jeszcze raz wielkie sorry .
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Pomimo tego , że spotkanie sie jeszcze nie zakonczylo ale w trzecim secie jest juz 13:5 dla Ex wiec raczej rozliczam wszystko juz na ⛔⛔⛔ . I z gory przepraszam za podanie tych typow . Kurcze nie poczekalem do poczatku meczu i nie wiedzialem jakie sklady wyszly (Hungkuk sama rezerwa moze jedna zawodniczka tylko) i , ze zaczyna sie faza PlayOff i sobie poprostu Spiderki odpuscily ;/. Trzeba bedzie w takim razie przyjrzec sie Kalom o 11 , moze bedzie ta sama sytuacja i bedzie mozna fajnie zarobic na Cash and Rush. Jeszcze raz wielkie sorry .
Też może być szybkie 3:0 i zjazd do bazy. Zobaczymy
E: warto się przyjrzeć Wangowi w Challengeru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom