>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja was nie czaje bez kitu... Co wy tak naprawdę macie do tych naziemnych? Zabili wam kogoś? Czy naprawdę ten podatek aż tak Was boli? :0
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Serio znam ludzi, którzy żyją z bukmacherki i grają w Polskich legalnych bukach przez neta.. I ok płacą podatek ale jakoś ich to nie boli bo jeśli np zamiast 8 kola wygrasz 7. 400 czy jakiś inny przykład to chyba nie ma takiej tragedii.. Naprawdę trudno mi to zrozumieć, że mówicie o forum źle bo ktoś pyta o naziemnego buka.. Dla mnie to jest śmieszne
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
nie tylko podatek , ale oferta slaba np. taki STS - jakie on ma oferty slabe w porowanii z bet365 , nie ma tam do wyboru handi jakies sie chce na ręczną , siatkę pilke nozna itp!
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ja was nie czaje bez kitu... Co wy tak naprawdę macie do tych naziemnych? Zabili wam kogoś? Czy naprawdę ten podatek aż tak Was boli? :0
Widzę, że nie grałeś u nich, albo nie porównałeś ich oferty, marży z bet365, pinnacle, czy innymi. A podatek od zagranej kwoty, a nie od wygranej to czyste złodziejstwo w majestacie prawa. Jeśli w racjonalny sposób obstawiasz, to postępujesz jak inwestor, przedsiębiorca. Można zrozumieć opodatkowanie zysków, jak w działalności gospodarczej, ale nie opodatkowanie kosztów postawienia zakładów. Od kilku tygodni na własnym żywym portfelu obserwuję potężną różnicę w przypadku bet365 czy innymi a sts. Spróbuj pograć identyczne zakłady na obu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
nie tylko podatek , ale oferta slaba np. taki STS - jakie on ma oferty slabe w porowanii z bet365 , nie ma tam do wyboru handi jakies sie chce na ręczną , siatkę pilke nozna itp!
Tak wiem, ale jakby ktoś śledził poczynania STS to od jakiegoś czasu coraz więcej rzeczy wprowadzają do oferty bo jeszcze rok temu czy nawet 2 to ich oferta była uboga jak nie wiem co.. Ale w końcu teraz jakoś to wygląda i jeśli ktoś myśli głową to jest stanie wygrywac sporo pieniędzy
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja was nie czaje bez kitu... Co wy tak naprawdę macie do tych naziemnych? Zabili wam kogoś? Czy naprawdę ten podatek aż tak Was boli? :0
Dokładnie ! Wystarczy podnieść kurs trochę do góry w AKO i macie podatek załatwiony ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dziwi mnie Wasze zdziwienie, gdyby w ziemniaku było tak dobrze to nikt by do całorocznego nie uciekał...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzę, że nie grałeś u nich, albo nie porównałeś ich oferty, marży z bet365, pinnacle, czy innymi. A podatek od zagranej kwoty, a nie od wygranej to czyste złodziejstwo w majestacie prawa. Jeśli w racjonalny sposób obstawiasz, to postępujesz jak inwestor, przedsiębiorca. Można zrozumieć opodatkowanie zysków, jak w działalności gospodarczej, ale nie opodatkowanie kosztów postawienia zakładów. Od kilku tygodni na własnym żywym portfelu obserwuję potężną różnicę w przypadku bet365 czy innymi a sts. Spróbuj pograć identyczne zakłady na obu!
OK rozumiem, ale jeśli już stało się tak jak się stało to raczej nie ma innego wyjścia na ten moment niż grać u naziemnych a według mnie jakieś wielkiej tragedii nie ma, wygrasz trochę mniej ale wygrasz, pamiętajcie w życiu nie ma nic za darmo a to co oferował całoroczny czasem to była darmocha ???? pięknie było ale się skończyło i jestem pewien, że i tak większość z was przejdzie wkoncu na naziemne buki
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Serio znam ludzi, którzy żyją z bukmacherki i grają w Polskich legalnych bukach przez neta.. I ok płacą podatek ale jakoś ich to nie boli bo jeśli np zamiast 8 kola wygrasz 7. 400 czy jakiś inny przykład to chyba nie ma takiej tragedii.. Naprawdę trudno mi to zrozumieć, że mówicie o forum źle bo ktoś pyta o naziemnego buka.. Dla mnie to jest śmieszne
Hahahaha :d to ludzie ktorych znasz albo nie maja mozgu, albo to jakies slupy, albo wcale nie wygrywaja tyle ile twierdza. Jestes kozak typer jak masz 10-15% roi, garstka mysle moze sie takim pochwalic, oczywiscie po dluzszym okresie czasu, nie po tygodniu,a np po roku dwoch, idz teraz graj z podatkiem, teraz musisz krecic po 30%... Poza tym, na kazdym kuponie przegrywasz, marza+podatek+zanizone kursy, to strata okolo 20-30 zl na kuponie, przy stawkach nie wiekszych niz 100zl, policz to sobie np. przy 100-200-500 kuponach, straty ida w tysiacach zl, serio cos takiego trzeba tlumaczyc?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nieraz jak przechodziłem obok sts i wstapilem coś zagrać to zazwyczaj babka sama mi proponowala abym ten kupon puścił za tą samą kwotę tylko rozbił ja na pół i wtedy nie ma tragedii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom