>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Najlepsze jest to, że czas na becie leci. A ja mam pograną bramkę Włochów przed 70.00. Wie ktoś czy wskuram coś?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Czas raczej zatrzymany i mecz będzie wznowiony od momentu gdy sędzia zaprosił zawodników do szatni. O ile w ogóle wznowią (ale pewnie tak).
edit: i wznowili od 57 minuty
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Do ekspertów NBA: Jak w ostatnim czasie prezentuje się drużyna Cavaliers? Czy często grają podstawą? Jak wygląda sytuacja kadrowa na dzisiejszy mecz?
od 3 meczów jak ich ogladam to graja jakoś bez zaangażowania,
wczoraj z nuggets 4 kwarta oddana bez walki praktycznie, dostawali wysoko i jakby sie im nie chcialo, LBJ nie wzruszony nawet. Czasem graja jak na treningu szczegolnie na wyjezdzie. Co do skladu wszyscy w grze. Z Lakers podbnie ledwo wygrali i mecz jak na treningu. Maja Kwalifikacje i tak graja na pół gwizdka, takie mam odczucia. Z takim podejsciem to Chornets to bierze.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
✅Over kartek w derbach wielkiej Brytanii wszedl
Latwiutko, choć po pierwszej połowie była sraka ????
Kurde brakuje mi bts w meczu Chorwacja Ukraina do wejścia ako.. A kursy na to że Ukraina nie strzeli są od dłuższego czasu w granicach 1.30 a. Teraz 1.13... Chciałem kontrowac ale nie ma sensu
 
5567 719

5567

Użytkownik
od 3 meczów jak ich ogladam to graja jakoś bez zaangażowania,
wczoraj z nuggets 4 kwarta oddana bez walki praktycznie, dostawali wysoko i jakby sie im nie chcialo, LBJ nie wzruszony nawet. Czasem graja jak na treningu szczegolnie na wyjezdzie. Co do skladu wszyscy w grze. Z Lakers podbnie ledwo wygrali i mecz jak na treningu. Maja Kwalifikacje i tak graja na pół gwizdka, takie mam odczucia. Z takim podejsciem to Chornets to bierze.
Czyli nic się nie zmieniło, jak ich oglądałem niedawno to bylo podobnie. Czekaja na Finały... Tak pytam, bo dzis meczyk w tv i chyba obejrzę. Może cos na live ruszę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam Wszystkich
Deportivo Tachira - Portuguesa over 2,5 1.65
Dadzą rade moim zdaniem kurs ładny jak na 1 jest 1.36
Powinni walnać w 1 połowie powinno być 1 gol a lbo 2 tak czuje ten meczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom