>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
✅Over kartek w derbach wielkiej Brytanii wszedl
Latwiutko, choć po pierwszej połowie była sraka ????
Kurde brakuje mi bts w meczu Chorwacja Ukraina do wejścia ako.. A kursy na to że Ukraina nie strzeli są od dłuższego czasu w granicach 1.30 a. Teraz 1.13... Chciałem kontrowac ale nie ma sensu
Irlandia to nie Wielka Brytania
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
✅Over kartek w derbach wielkiej Brytanii wszedl
Latwiutko, choć po pierwszej połowie była sraka ????
Kurde brakuje mi bts w meczu Chorwacja Ukraina do wejścia ako.. A kursy na to że Ukraina nie strzeli są od dłuższego czasu w granicach 1.30 a. Teraz 1.13... Chciałem kontrowac ale nie ma sensu
mi BTS tam zamyka piekny kupon.. ehh????
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Czyli nic się nie zmieniło, jak ich oglądałem niedawno to bylo podobnie. Czekaja na Finały... Tak pytam, bo dzis meczyk w tv i chyba obejrzę. Może cos na live ruszę.
jakis over jak juz, mysle ze nie beda sie spinac w obronie i beda grac jakis streetball i duzo za 3 bedzie rzutow.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Chorwacja nawet z juniorami w oboronie byla by za mocna by dac sobie strzelic gola Ukrainie.. niby 3 obroncow wylecialo a Ukraina slabo
 
5567 719

5567

Użytkownik
jakis over jak juz, mysle ze nie beda sie spinac w obronie i beda grac jakis streetball i duzo za 3 bedzie rzutow.
No ja właśnie w tym sezonie gram na live głównie linie punktowe na dana drużynę na live. Tymbardziej zaluje, ze szczwany się zwija, ostatnie dni takiego grania, trzeba korzystać, bo potem to juz tylko wnukom będę opowiadać, ze takie zaklady byly :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
No ja właśnie w tym sezonie gram na live głównie linie punktowe na dana drużynę na live. Tymbardziej zaluje, ze szczwany się zwija, ostatnie dni takiego grania, trzeba korzystać, bo potem to juz tylko wnukom będę opowiadać, ze takie zaklady byly :grin:
to grasz jak ja, ostatnio zarobilem na bullsach 2 razy linia over 99 na nich byla
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
No ja właśnie w tym sezonie gram na live głównie linie punktowe na dana drużynę na live. Tymbardziej zaluje, ze szczwany się zwija, ostatnie dni takiego grania, trzeba korzystać, bo potem to juz tylko wnukom będę opowiadać, ze takie zaklady byly :grin:
hehe dokładnie trza wydoić coś na live ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom