>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
jakiś wałek idzie chyba u Boserup, medical tylko nie wiem u której i nagle przed nim fett rozjechała w swoim podaniu 40-0
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam mam prośbę do admina czy mógłby usunąć jeden post z mojej zakładki ponieważ nie chcący kliknąłem 2 razy ten sam post. Jezeli nie był by to problem to z góry dzięki. Pozdrawiam

(poniżej link do zakładki,w nagrodę reputka )
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Łysy z Pribramu przegrał im mecz. Sypacz też pierwsza klasa jak daje 4 piłki z rzędu do niego, hahahahah, szkoda słów na tych polamancow ????
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
na dzisiaj bym polecał Indiane Pacers u sb z Utah po 2.1 Utah pewna PO, a tam jeszcze się biją o te play offy i może być ścisk na koniec, a Indiana za dużo już głupich meczy przygrywała by teraz sobie pozwolić na porażkę.
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Ja gram Boston, będą chcieli u siebie wygrać, ogólnie mają konflikt z graczami Wizards. Strasznie podgrzana atmosfera jest przed tym meczem
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ni no, dalej nie wierzę że ten sypacz dał 4 piłki do atakującego mając dobre przyjęcie, żadnego środka, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHHAHAHA, patusy
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
na dzisiaj bym polecał Indiane Pacers u sb z Utah po 2.1 Utah pewna PO, a tam jeszcze się biją o te play offy i może być ścisk na koniec, a Indiana za dużo już głupich meczy przygrywała by teraz sobie pozwolić na porażkę.
Indiana b2b, a Utah walczy o przewagę parkietu w 1 rundzie. Do tego są po prostu lepszym teamem, kozacko bronią i dzisiaj już może wrócić Hood. Biorę Utah
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom