>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Wiem, ale w tym kraju ludzie wybierają między PO a PiS i raczej to nie zmieni, a ja po tych 2 latach wolę jednak PO :&gt;
Czyli 8 lat byłeś ruchany ? I piszesz że nadal wolisz być ruchany piękny komentarz powinno się zrobić screnna twojego posta i pokazać całej Polsce jacy w niej idioci mieszkają
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Czyli 8 lat byłeś ruchany ? I piszesz że nadal wolisz być ruchany piękny komentarz powinno się zrobić screnna twojego posta i pokazać całej Polsce jacy w niej idioci mieszkają
przez 8 lat moglem grać a teraz nie będę mógł i tylko to mnie interesuje, były afery teraz też są, ale jednak można było grać ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
to XDDDD wyraża więcej niż tysiąc słow o tobie
Po prostu dostosowałem moja wypowiedz do Twojej wiedzy politycznej.
PiS i PO to nadal jedno i to samo bagno, aferzyści i monopoliści. Nie mogę pojąć jak mozna argumentować, że popieram np Jarkacza, bo boje sie Tuska i PO, albo na odwrót. Dopóki w tym kraju bedą ludzie pokroju Ciebie, wyborcy tzw strachu przed opcja XYZ, to politycy nas bedą dymać bez mydła.
Ktoś wspomniał o Korwinie. To pajac opierający sie na ideologii która sie łatwo sprzedaje wśród młodych ludzi. Ale sam mu sie nie dziwie 80 lat na karku, tyle dzieci do wyżywienia sam bym udawał idiotę za 100 tys miesięcznie
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
przez 8 lat moglem grać a teraz nie będę mógł i tylko to mnie interesuje
No i właśnie przez takich ludzi jak Ty Polską rządzą tacy a nie inni. Oni też chcieli 500 zł co miesiąc i nic więcej ich nie interesuje
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Czyli 8 lat byłeś ruchany ? I piszesz że nadal wolisz być ruchany piękny komentarz powinno się zrobić screnna twojego posta i pokazać całej Polsce jacy w niej idioci mieszkają
Czekaj, a teraz to niby nikt nas nie dyma? Dyma PiS, dymała Po, tylko jedni na misjonarza, bo bardziej się boją Boga, a drudzy od tyłu, bo boją się mniej
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Czekaj, a teraz to niby nikt nas nie dyma? Dyma PiS, dymała Po, tylko jedni na misjonarza, bo bardziej się boją Boga, a drudzy od tyłu, bo boją się mniej
PO wszystko robiło dla siebie a Pis coś robi dla ludzi co nie znaczy że ich popieram ale nie ma chyba narazie takiej partii która chciała by naprawdę coś zmienić
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Po prostu dostosowałem moja wypowiedz do Twojej wiedzy politycznej.
PiS i PO to nadal jedno i to samo bagno, aferzyści i monopoliści. Nie mogę pojąć jak mozna argumentować, że popieram np Jarkacza, bo boje sie Tuska i PO, albo na odwrót. Dopóki w tym kraju bedą ludzie pokroju Ciebie, wyborcy tzw strachu przed opcja XYZ, to politycy nas bedą dymać bez mydła.
Ktoś wspomniał o Korwinie. To pajac opierający sie na ideologii która sie łatwo sprzedaje wśród młodych ludzi. Ale sam mu sie nie dziwie 80 lat na karku, tyle dzieci do wyżywienia sam bym udawał idiotę za 100 tys miesięcznie
Dla mnie to też to samo, po prostu z dwóch gówien jedno jest mniejsze. Alternatyw niema, bo dwie partie mają w swojej garści media które ogladają miliony polaków. PS. nigdy nie głosowałem ani na PO ani na Pis ;)
raz głosowałem na kukiza innym razem na korwina, dostrzegam te alternatywy no ale ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Przed chwilą na meczu siatkówki w Bet365, Halkbank z Fenerbahce, wyskoczył komunikat ,, Deszcz &quot; ???? i na chwilę zablokowali zakłady.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
PO wszystko robiło dla siebie a Pis coś robi dla ludzi co nie znaczy że ich popieram ale nie ma chyba narazie takiej partii która chciała by naprawdę coś zmienić
Pis dla ludzi, nie chce mi się z tym dyskutować. Kupują głosy za pieniądze, które zabiorą głosującym. Więc robią to dla siebie przy udziale Karyn i Sebixów
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No i mamy dyskusje o polityce hahahaha ciekawie ???? ja sie nie znam, nie czytam, wiadomosci tez nie ogladam bo to propaganda i manipulacja, ale wiem jedno, partia rzadzaca musi sie w Polsce zmieniac, bo jakby jedna byla z 3-4 kadencje ta sama to w stsie by bylo teraz 35% podatku ????
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
W niemczech czy w innych krajach tak samo już dawno jest rejestrowanie numerów , masz jakieś dowody że kupują głosy ? PO rządziło 8 lat PiS rządzi 2 jeżeli minie jeszcze 6 lat wtedy będziecie mogli pisać a narazie dla mnie wygrali wybory i powinno się to uszanować , kończę tą dyskusję bo każdy może mieć swoje zdanie
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
co pis robi dla Polski? daje 500 + ? kobiety nie pracuja bo wola rodzic dzieci, a rzadz te 500 zl zabiera wszystkim w Polsce na rozne sposoby, tak jak teraz licza na 12 % z bukmacherki, albo geniala ustawa o wycince drzew, umnie w okolicach sa piekne skwery i sciezki nad jeziorami a teraz ? rzez drzew jest. wprowadzaja ciche podatki podnosza tam gdzie nie widac. o tym sie nie mowi tylko popoaganda bo jest 500 +. juz lepsze bylo PO.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
W niemczech czy w innych krajach tak samo już dawno jest rejestrowanie numerów , masz jakieś dowody że kupują głosy ? PO rządziło 8 lat PiS rządzi 2 jeżeli minie jeszcze 6 lat wtedy będziecie mogli pisać a narazie dla mnie wygrali wybory i powinno się to uszanować , kończę tą dyskusję bo każdy może mieć swoje zdanie
Dowód na kupowanie głosów. Uwaga.
Biorą od Ciebie i Janusza po 250 podatku więcej, żeby Janusz dostał 500+. Janusz idzie głosować bo PiS dał, skąd kuhwa? Z kieszeni? Janusz został przekupiony swoją kasa, a Ty się do tego dorzuciłes, bo nie masz dzieci i masz 0+, a raczej 250- bo podatek urósł. A Janusz już nie nosi butelek na wymianę bo go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Jak sa wybory to ciezko ruszyc dupe i isc zaglosowac na cos innego niz pis czy po a teraz narzekanie, albo zawsze wybieracie cos z po czy pis. kazdy gada ze chce kogos innego a zawsze rzadza ci sami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom