>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
panowie ostatnio były wybory w Holandii i frekwencja przekroczyła 80% i wybory były w środku tygodnia a u nas ile by było 20%
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co będzie z tym całorocznym? Serio już nie będzie można grać? Przyszedł mi email, że 30 marca zamkną wszystkim konta..
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Tylko ciekawe coś byś gadał jakby teraz było PO i wpuściło brudasów od Angeli, bo ona by tego chciała...
jakby nie bylo socjalow to by nie bylo bruadsow. Mieszkam na zachodzie Polski wiec czesto ich widze w Szczecinie, takze masz swoj pis a oni i tak sa.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
co pis robi dla Polski? daje 500 + ? kobiety nie pracuja bo wola rodzic dzieci, a rzadz te 500 zl zabiera wszystkim w Polsce na rozne sposoby, tak jak teraz licza na 12 % z bukmacherki, albo geniala ustawa o wycince drzew, umnie w okolicach sa piekne skwery i sciezki nad jeziorami a teraz ? rzez drzew jest. wprowadzaja ciche podatki podnosza tam gdzie nie widac. o tym sie nie mowi tylko popoaganda bo jest 500 +. juz lepsze bylo PO.
Rzeź drzew ???? HOLOCAUST!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No cóż trzeba będzie przerzucić się na naziemnych bukmacherow... Do tej pory jak juz musiałem to grałem w sts, a co myślicie o tym forbecie całym.. Nie zagłębialem się w ich ofertę i nie wiem czy wgl warto tam zakładać konto??
 
N 14

nsc

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
a ciekawe nad czym mają rozważać?
to już pewne, że bez podatku nie pograsz, jak coś wejdzie na rynek to też będziesz tam płacił podatek
lepiej chyba zagrać w tym forbecie, czy gdzieś niż bawić się w vpn, a potem płacz i lament, bo nie chcą wypłacić siana ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
Kolega widzę grał tylko w niszowych bukmacherach z lokalnych koncernów z Medżugorje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom