>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
słuchajcie kto oglądał Gruzja-Serbia? Otwarty mecz? Over 3.5 gola kusi bo coś czuję, że po przerwie ktoś w miarę szybko załaduje gola
Prawie głowy do tv nie odwracam, ale Gruzja taką setkę zmarnowała na 2:0 że ja nie wiem, i się zemściło, niepotrzebny faul, karny i remis. Może da to powera Serbii bo jakoś specjalnie super nie grali.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Patrzyłem na pogode w Miami i dzisiaj jeszcze pewnie popada troche ale od jutro juz pogoda powinna poprawic sie. Przez caly tydzien nie zapowiadaja deszczu ale jak bedzie to nie wiadomo ;)
Dutra na meczyki.pl ATP/WTA ????
 
D 0

dutra

Gość
palmy beziesz ogladal? xD
???? chciałem zobaczyć czy idzie ku dobremu bo pogoda na prognozach to zawsze wróżby co do skończenia opadów xd
// CZY CHOCIAŻ SÓCHE SOM CHOĆ TROHU
 
D 0

dutra

Gość
Patrzyłem na pogode w Miami i dzisiaj jeszcze pewnie popada troche ale od jutro juz pogoda powinna poprawic sie. Przez caly tydzien nie zapowiadaja deszczu ale jak bedzie to nie wiadomo ;)
Dutra na meczyki.pl ATP/WTA ????
Właściwie to tylko skróty piłki tu oglądałem, nigdy nie zwróciłem uwagi na nic innego a tu proszę!
// a Vesnina to wróciła na jedną piłkę xD / mimo to miałem nadzieję.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Panowie to prawda,ze chca nam uniemożliwić grę na B365? Koleżka do mnie pisał.
Od 1 kwietnia sie wycofuja. Do 30 marca masz wyplacic srodki, potem blokuja konta w Polsce i wyplata mozliwa bedzie jedynie poprzez kontakt u nich. Sprawdz maila.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Jeszcze niedawno Chardy był poza TOP 100, przegrywał z każdym
Cilic wygrywał Cincinatti z Murrayem, Basel z Nishikorim, z Djoko w Paryżu
Teraz ten pierwszy jedzie z czeczenem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom