>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
szpil 313

szpil

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak to jest w Iralndii z Bukami? Nie mam nikogo w Anglii, żeby jakoś pomogli mi założyć konto, natomiast mam kilku znajomków w Irlandii.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
kochane pisuarki i popaprańcy , informuje ze ustawa została stworzona przez popaprańców poniewaz kupiła ich firma stojaca za totalizatorem sportowym a wprowadzona przez pisuarów bo.... bo powinni sie smarzyc w piekle jak wszyscy marksiści
a panu od lewaków proponuje sprawdzic na czym polega &quot;lewacka&quot; gospodarka a jak chce to sprawdzic w praktyce to niech przeczyta program gospodarczy pis bo w tym kraju bardziej &quot;lewacki&quot; program gospodarczy od pisu ma tylko partia razem
dzisiaj najsłabszy betowo dzień w tym roku jak dla mnie wiec leci spam

edit bah to szmata która na sprzedała , nigdy tam nie zagram i nie radze
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
kochane pisuarki i popaprańcy , informuje ze ustawa została stworzona przez popaprańców poniewaz kupiła ich firma stojaca za totalizatorem sportowym a wprowadzona przez pisuarów bo.... bo powinni sie smarzyc w piekle jak wszyscy marksiści
a panu od lewaków proponuje sprawdzic na czym polega &quot;lewacka&quot; gospodarka a jak chce to sprawdzic w praktyce to niech przeczyta program gospodarczy pis bo w tym kraju bardziej &quot;lewacki&quot; program gospodarczy od pisu ma tylko partia razem

dzisiaj najsłabszy betowo dzień w tym roku jak dla mnie wiec leci spam


edit bah to szmata która na sprzedała , nigdy tam nie zagram i nie radze
Możesz rozwinąć temat bah?
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Swego czasu BAH ujawnial ktróremuś z naszych banków dane ich klientów. Jak ktoś wplaca i wyplaca tam przez Skrill to nic mu nie grozi. ;)
:O dobrze wiedzieć, kiedyś chciałem tam pograć ale w końcu sie nie zdecydowałem, ale o tym to nie wiedziałem oO
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Niedługo i z tego forum nic nie zostanie. Same głupoty. Ilu ekspertów poodchodziło. Same jakieś kłótnie brak wiedzy o typowaniu. Źle się dzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom