>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Prezes co sądzisz o Rhein-Neckar - Kiel ? jakieś overki ?
Wynik będzie oscylował w okolicach 50 bramek. Nie ma co grać o/u bo tu 1 bramka może zdecydować kto awansuje dalej. Szkoda, że Rene wykluczyli, bo liczyłem mimo wszystko na Kilonie w tym meczu
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
A-Lyga Suduva - Atlantas over 2,5 to coś, czego nie chcę reklamować już nie wyświetla kursu na ten over (-12%),(27 min.), grają 2 najskuteczniejsze dotąd drużyny ligi, 3 najlepszych snajperów (3+3+4), mecze jest żywy, sytuacje pod oboma bramkami. Staty H2H śr. 3,3 gola. BTS jak najbardziej jest uzasadniony 2,35 (-12%). Ostrożnie, w marcu przeżywam bessę.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
A-Lyga Suduva - Atlantas over 2,5 to coś, czego nie chcę reklamować już nie wyświetla kursu na ten over (-12%),(27 min.), grają 2 najskuteczniejsze dotąd drużyny ligi, 3 najlepszych snajperów (3+3+4), mecze jest żywy, sytuacje pod oboma bramkami. Staty H2H śr. 3,3 gola. BTS jak najbardziej jest uzasadniony 2,35 (-12%). Ostrożnie, w marcu przeżywam bessę.
Dobry bet, popieram.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wynik będzie oscylował w okolicach 50 bramek. Nie ma co grać o/u bo tu 1 bramka może zdecydować kto awansuje dalej. Szkoda, że Rene wykluczyli, bo liczyłem mimo wszystko na Kilonie w tym meczu
ehh właśnie nikt nie odpisywał to pograłem over 47,5 ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kilonia pójdzie po awans, Duvnjak jest dziś w niezłej formie
Ktoś zna się na takich rzeczach jak controlling, zarządzanie etc.? Cos na Skrilla za pomoc by skapnelo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom