>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Gwoli wyjaśnienia to Piter ma 26 lat, a Benoit 22 lata. Mecz był dziwny, gdyby Piter chciała tankować to nie grałaby 3 setów i trzeci w TB. Piter ma po prostu w głowie sieczkę i w tych realiach lepiej to już grać nie będzie, raczej równia pochyła w dół. No chyba, że zmieni trenera i zacznie naprawdę profesjonalnie trenować to może wtedy ;)
Benoit to tenisistka jakich są setki i nie reprezentuje nic poza ITF-y, jeżeli dojdzie w okolice 150 miejsca to będzie jej życiówka ????
 
D 0

dutra

Gość
Serwis Witthoeft siedzi, ciężko to wygląda. Czasem rozstrzela a tak błędy, to jeszcze nie ta forma :&lt;
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
teraz jest @4,35 za 1j można ????
⛔ gra Bencic robi przygnębiające wrażenie, trudno uwierzyć, że 14 rakieta świata w 2015 roku nagle zapomniała grać, a przecież pokonała Iśke na trawie i wygrała Eastbourne oraz Toronto na hardzie :grin:
 
D 0

dutra

Gość
⛔ gra Bencic robi przygnębiające wrażenie, trudno uwierzyć, że 14 rakieta świata w 2015 roku nagle zapomniała grać, a przecież pokonała Iśke na trawie i wygrała Eastbourne oraz Toronto na hardzie :grin:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Mathieu - Quinzityp 1 kurs 2.65 Bet-at-home
Bez szans. Ten człowiek zrobił więcej niz można bylo, żeby przegrać 1 seta. Kto śledzi ten wie. Teraz w 2 secie robi to samo; nie wykorzystal bp w 1 gemie i w 2 gemie polamal sie z 40-0 :grin: Ja to juz rzygam czystością tego gowna.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam
Pomóżcie jakiś dobry meczyk poratujcie bo nic nie idzie mi ostatnio :-( ,z ligi mistzrów co proponujecie po 1,5 overki w obydwóch czy dać Borusie wins ,bo chce pomnożyć kase a niewiem czy borusja wygra pomóżcie proszę
Dziękuję za pomoc
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje Bardzo już patrze jakie kursy
narazie pograłem BRAZYLIJSKĄ KOBIETKI
Soccer. Brazil - Women championship
20:00 Vitoria BA W - Sao Jose W 2 1.65
Vitoria BA W - Sao Jose W -1 2 2.10
Vitoria BA W - Sao Jose W over 2,5 1.57
Vitoria BA W - Sao Jose W 1,5 1.16
Takie opcje czuje tam over 3,5 ponad 2.42 a over 3 1.92 powinno wejsć moje opcje
Słowacja nie stzreliła gola w 1 tercji miałem 0,5 to się wnerwiłem ale czekam na Hiszpania 1,5 1 tercja albo -3,5 1.70 o 20 grają z Polską
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja bym Polecił Hiszpanów z handi z Polską albo na połowe gole Powinni ich roznieść tak max 5 goli ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom