>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
SKRILL nie wyplaca pieniedzy po 1 kwietnia . Wie ktos gdzie mozna tych zlodziejow zglosic ? Powoli sie kpina zrobila z tego kwota 6 cyfrowa zlecona do wyplaty , z buka wyplacona a oni sobie robia audyt konta i w regulaminie napisane ,ze moze trwac tyle ile im sie podoba , chyba kupuje bilet do londynu i baseball bo po dobroci sie z nimi nie dogadam
ale jak? daj jakiś link do przeczytania. ale z bankomatu? czy na konto&gt;?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
ale jak? daj jakiś link do przeczytania. ale z bankomatu? czy na konto&gt;?
Na konto , nie wyplace 6 cyfrowej sumy w bankiomacie bo prowizja by mnie zjadla . Zlecilem wyplate na konto bankowe , wpierw mi anulowali wyplate , poprosili o dodatkowe dokumenty , wyslalem , odblokowali wyplate , dzien pozniej anulowali i nie moge teraz wyplacac kasy bo robia mi audyt konta . Zabic tych brudasow to za malo . Mowie im ,ze jestem na 2 koncu swiata i nie mam srodkow do zycia i chodzby sie zesrali to zaplaca z wlasnej kieszenie za wszystkie rachunki , ktore ponosze w chwili obecnej , a ona , ze mi maila napisze z informacjami ...i tak codziennie dzwonie i codziennie ta sama historia - komedia
 
L 234

lalus85

Użytkownik
,,My account was once blocked by skrill too, not because of chargeback but because of large incoming sums. They asked me same and i explained, its for bitcoins. after 30days they reopened my account and everything is fine &quot; - chyba ich bóg opuścił jak myśla ,że 30 dni bede czekał na oddanie mi moich pieniedzy
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
@Zlatan
Dlaczego?
Z tego co na syfach piszą, Janeczek i Lipiński dwa największe żądła Bielska, a nie widzę ich w pierwszym składzie
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Bielsko w ostatnich meczach lepiej prezentowało się niż drużyna z Kielc. Do tego atut własnej hali. Może to zabrzmi dziwnie ale idę bezpieczniej w stronę -1.5 pkt Bielsko po 1.83. Myślę, że gospodarze jakiegoś seta całkowicie zdominują i nawet gdy w ostatecznym rozrachunku może być stykówka to handi i tak wejdzie. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom