>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
seedmenn 171

seedmenn

Użytkownik
Sledzi ktos Kingston - Bentleigh w Australii? Planowalem grac over 2,5 ale mam zapierrdolek w pracy i nie wiem co tam sie dzieje
Hej, ja daję over 1,5 dla gospodarzy za 1.75, mieli zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, wydaje się, że włupią gościom drugą bramkę. ????

Pozdrawiam !
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Galway FC vs. Sligo Rovers BTS @ 1.95
Djurgardens vs. Sirius BTS @ 1.83
Orebro vs. Jonkopings Sodra BTS @ 1.80
Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice BTS @ 1.80
Chiasso vs. Servette Geneve @ 2.00

/winmasters

ja dziś tak
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, orientuje sie ktos w mafijnej Serie B? Niby dzis pewka Frosinone z Avellino ale czemu mialby byc ten mecz podejrzany? Goscie w srodku tabeli a gospodarz musi to wygrac by walczyc o serie A, nastepnie Serie A i niby Betonowy faworyt czyli Grande Internazionale gra z Sampa gdzie goscie bez ich Super attacante : Muriel nie zagra. Co myslicie? Beda jakies waly czy faworyci wygraja?
Przypominam,oba mecze w superofertach u ziemniakow.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tenis: De Schepper - Fuscovics
Sophia Antipolis,France ,Clay
Typ 1 kurs 1.9 Betsson
Godz.ok 16.45
sprawdzilem co pisze na swoim FB wegier i wynika z tego ,ze wrocil z USA z kontuzja uda czyli cos ponaciagal lub naderwal i ze ma nadzieje,ze bedzie w pelni sprawny na ten turniej... Na stronie u Kennego malo info ale w zeszlym roku szlo im podobnie na maczce wiec trudny mecz do typowania,tak czy inaczej wierzac info z FB od Wegra to nie jest dzis na 100% i biore Francuza bo gra u siebie ,a on najlepiej wypada we Francji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom