>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
jak czytam wpisy galata ma przewage i troche odpusci w 2 kwarcie koszykowki ... wiem ,ze jestes w pelni profesionalnym typerem. Graj tak dalej - daleko zajdziesz
Nie jestem profesjonalnym typerem ale widzę ,że już chu*a grają
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
jak czytam wpisy galata ma przewage i troche odpusci w 2 kwarcie koszykowki ... wiem ,ze jestes w pelni profesionalnym typerem. Graj tak dalej - daleko zajdziesz
Usak robi to z Galatą co Galata z nimi w pierwszej kwarcie a nawet lepiej.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Panowie, jakiego buka polecacie po zamknieciu bet365 ? (chodzi glownie o najszersza oferte w tenisie i esportach) . Z gory dzieki
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Osaka WIN + Riske WIN @2,36
Powtórzę pytanie : 1xbet czy Marathon dla gracza ręcznej i tenisa ? Stawki niezbyt wysokie mniej więcej 10-300 zł na zakład.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna /Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo - Skovde
Typ: Malmo -2,5
Kurs: 1,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzis przygotowalem mecz pilki recznej ze Szwecji. Do zakonczenia rundy zasadniczej zostaly dla obu zespolow dwa mecze. Skovde o nic juz nie walczy - nie grozi im spadek ani tez walka o wyzsze miejsca. Malmo natomiast zajmuje obecnie 4 miejsce , ale moze byc od 3 do 6 miejsca. Ostatnie cztery mecze miedzy tymi na korzysc Malmo. Malmo w tym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze . U siebie bardzo malo stracili pkt , a ogolnie zdarzaly im sie porazki z zespolmi z gornej pólki jak Lugi czy Kristanstad. U siebie lubią grac szybko , ofensywnie i czesto wygyrywaja wysoko. Skovde natomiast ma nieregularna forme. Zdarzaja im sie 3 mecze z rzedu wygrane i potem 3 przegrane . Ostatnio przegrali . Dzis tez tak bedzie . Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom