>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie rozumiem, jakim cudem sedzia w meczu barazowym o trzymania/awans do Bundesligi moze nie doliczyc ani jednej minuty...przeciez to jest pilka nozna i nie takie cuda sie dzialy. A tutaj sedzia konczy bo sam sobie zadecydowal, ze gospodarze juz nie maja szansy i cyk nie doliczyl nic...troche to dziwne na takim poziomie rozgrywek...
A to, ze i ci i ci grali kupe to juz tak na marginesie.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
mam juz swoje fajne hity na ten komediancki pojedynek mam nadzieje, ze tamten Pan juz spi hehe
Cornet - Babos 1.62
Timea ostatnio totalnie bez formy, ugrywaja tego debla chociaz... i debla widzialem iostatnio tez duzo szczescia, z Cornet nie podejrzewam, zeby nawet seta ugrala.
Wiadomo, ze mecz meczowi nie rowny a puszczajac typ na laski przed meczem to dopiero loteria, mimo wszystko zdaje sie na swoj nos i przeczucia
Cornet sprobowac ze Swirem daje ako dobre ponad 2 moim zdaniem dobrze do grania
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Dzięki, złapałem @7.6. Świetnie rozegrali drugą połowę, a gospodarze mentalność jakichś rusków co najmniej ????
Dokładnie, w tym kursie było mega value, chociaż przez chwile (2 kwarta) chłopaki nie dawali powodów do zadowolenia ???? końcówka dreszczowiec, ale kasa w kieszeni :cool:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie no jaja. Pierwszy raz widziałem coś takiego, gość gwizda w pierwszych sekundach
Widział, że już kompletnie nic sie nie dzieje. Jedni i drudzy czekali na końcowy gwizdek, wiec w sumie dobrze zrobil. Pewnie co niektórych zaskoczyl, bo pewnie byli tacy, którzy chcieli wyladowac swoja frustracje na innych w tych końcowych fragmentach. Ja miałem czerwo pograne, wiec już mi to wisiało czy cos doliczy, bo dali rade wcześniej ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom