>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A po ilu miałem wyciągnąć wnioski po 20-stu? Grał jakby nie myślał o meczu, na szczęście odłamał.
To w jednym gemie odpuszcza a w następnym chce się mu grać. Troche za szybko wyciągasz wnioski, teraz musi bronic bp to pewnie znowu odpuszcza
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Marterer dzisiaj value. Johnson troche problemow ma z przestawieniem sie na inna naweirzchnie.
Zreszta komentator mowil ze to nie jest proste. Niestety mam Niemca tylko po 2.70 bo zadlugo zwlekalem czy wchodzic w niego.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
To w jednym gemie odpuszcza a w następnym chce się mu grać. Troche za szybko wyciągasz wnioski, teraz musi bronic bp to pewnie znowu odpuszcza
Ślepy jesteś? On w tym meczu walczy sam ze sobą, bo po 2 stronie siatki stoi gość, który w czysto sportowym pojedynku nie ugrałby nic.
Zmarł mu ojciec i widać, że dalej to przeżywa, a co do szybkiej reakcji to jakby nie patrzeć jest to dział live, więc o taką głównie chodzi -.-
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
komentator eurosportu wspomniał że Sharapova nie zagra na Wimbledonie bo odniosła kontuzję, jest gdzieś oficjalne info?
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ślepy jesteś? On w tym meczu walczy sam ze sobą, bo po 2 stronie siatki stoi gość, który w czysto sportowym pojedynku nie ugrałby nic.
Zmarł mu ojciec i widać, że dalej to przeżywa, a co do szybkiej reakcji to jakby nie patrzeć jest to dział live, więc o taką głównie chodzi -.-
Ojciec zmarł mu chyba 11 maja, grał juz 3 rundy w genewie i 3 rundy w Paryżu. przecież nie można każdego słabszego meczu pisać że dalej to przeżywa. Obejrzyj całego seta i wyciągnij wnioski a nie po jednym gemie, o to mi głównie chodziło
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ojciec zmarł mu chyba 11 maja, grał juz 3 rundy w genewie i 3 rundy w Paryżu. przecież nie można każdego słabszego meczu pisać że dalej to przeżywa. Obejrzyj całego seta i wyciągnij wnioski a nie po jednym gemie, o to mi głównie chodziło
Spoko, ja wyciągnąłem wnioski po 1 gemie i na szczęście skontrowałem, bo pre pograne DW 2:0.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Spoko, ja wyciągnąłem wnioski po 1 gemie i na szczęście skontrowałem, bo pre pograne DW 2:0.
Też się zastanawiałem na tym typem ale wziąłem under 22,5 bo lepszy kurs i teraz wystarczy że Niemiec wygra w dwóch setach, ważny będzie początek seta bo Johnson na returnie marnie wygląda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom