>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam ja się zastanawiam nad Serbkami 3 set Ruskie będzie mecz zacięty ,chyba walne 3 set Serbki i ide spać .Czy odpuścić już jak dobrze szło i jak wstane coś zagram z tenisa chyba ,za bardzo się napaliłem na live jak mało gram go
Ruscy chyba wygrają 3-0 ,dobrze że odpuściłem ten mecz bo bym przegrał sporo ,nieraz lepiej odpuścić niż na siłe walić
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc znikam
Już niegram siatki ale czuje Ruskie 3 set 1.44 ,ja mma pograne serbki 3 secik za wszystko
Miłej nocki i sporo wygranych Przyjaciele
I Turczynki się wzieły do roboty ,tak jak przeczuwałem over 3,5 bezpieczny
Sorka za 3 set Ruskie
 
5567 719

5567

Użytkownik
łoooo Polki pojechały z Brazylijkami 3-0, a widzialem pre na Brazylijki cos kolo @1,28 :grin: Dobrze, ze ominiete, no i brawo dla naszych ???? Overek w Seattle zrobiony, mozna isc w kime .

e: zastanawiam sie tylko, czemu ej ti pi open sie nie odzywa, bo widze juz ktoraś noc z kolei, ze zalogowany na forum, a nic nie pisze... jakie moga byc powody? ? ! ! no nic, buziaczki i dobranoc ; ]
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
chyba żartujesz, świetna forma, wygrana z Delbonisem, Bagnisem czy Vatutinem. Z Majchrzakiem nie wygra? 0:2 będzie bez żadnych problemów
Wyraziłem swoje zdanie, po prostu. Może masz rację, typu nie neguję w żaden sposób.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ponawiam kupon i pierwszy typ zamieniam na under 3 w meczu Vorskla - Szachtar i trzymamy kciuki.
Typ na Alashkert - BATE zawiódł, ale w przerwie meczu przy 1:2 ponowiłem kupon na under 4,5 i po zwrocie z Szachtara udało się wyciągnąć ako ponad 5 i wyjść na plus. Do poważnej gry na live może wrócimy w weekend lub w przyszłym tygodniu.
Na dziś póki co:
F91 - Apoel - under 2,5
Kukesi - Sheriff - under 2,5
Sangju - Jeju - under 3
Energomasz - Torpedo Moskwa under 2,5
8.72
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
NaVi vs Fnatic o26,5
Co powiecie o tym typie? Skoro dwie legendy walczą dziś o to by nie był to ich ostatni mecz w turnieju, wszędzie widzę podzielone typy na 1 lub 2 to chyba najsensowniejszy jest ten over rundowy za który na STS płacą 1,75... Ktoś coś doda od siebie?
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
NaVi vs Fnatic o26,5
Co powiecie o tym typie? Skoro dwie legendy walczą dziś o to by nie był to ich ostatni mecz w turnieju, wszędzie widzę podzielone typy na 1 lub 2 to chyba najsensowniejszy jest ten over rundowy za który na STS płacą 1,75... Ktoś coś doda od siebie?
JW over
Simple over

E: JW over 19.5
Simple over 23.5
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kristin umie grac bo nie raz wygrywał z dobrymi.zawodnikami.ale dzisiaj ewidentnie ma bardoz kiepski dzien albo sobie z Pavlaskiem ustawili taki.wynik ze Kristin przegra 6:1 6:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom