>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
tobias 359

tobias

Użytkownik
Panowie można grać Leicester grubo po kursie 3,00

Po przerwie mają zmienić się obie jedenastki a prócz Mahreza wszyscy najlepsi siedzą na ławce, a WBA gra swoim najmocniejszym składe. Po przerwie wejdą młodzi zawodnicy
Odpaliłem 2 połowę i WBA atakuje i gra wysokim pressingem. Także lekko WBA @7
 
D 0

dutra

Gość
Podobno ed sziran po epizodzie w grze o tron teraz zagra w szlemie. Ma to być ruch w planowaniu nowego CV.
 
rzepin 806,7K

rzepin

Użytkownik
Over 2.5 (Over/Under Total Goals 2.5)
Guangzhou R &amp; F v Guangzhou Evergrande Chinese FA Cup
powinno siasc jak w maslo;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
łoooo Polki pojechały z Brazylijkami 3-0, a widzialem pre na Brazylijki cos kolo @1,28 :grin: Dobrze, ze ominiete, no i brawo dla naszych ???? Overek w Seattle zrobiony, mozna isc w kime .

e: zastanawiam sie tylko, czemu ej ti pi open sie nie odzywa, bo widze juz ktoraś noc z kolei, ze zalogowany na forum, a nic nie pisze... jakie moga byc powody? ? ! ! no nic, buziaczki i dobranoc ; ]
Siemandero Szeryf. A co bede sie odzywal jak na tym forum sami profesjonalni hazardzisci. Podobno za duzo farmazonow pisze. Przenosze sie powoli na inne forum gdzie z ludzmi mozna normalnie podyskutowac:p a tutaj mnie pokaxuje zalogowanego bo na telefonie mam &quot;zapamietaj login i haslo&quot;.
P.S. kiedy Connecticut gra?:p
P.S. Wlasnie przeczytalem ze Roger opuscil forum??
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
NaVi vs Fnatic o26,5
Co powiecie o tym typie? Skoro dwie legendy walczą dziś o to by nie był to ich ostatni mecz w turnieju, wszędzie widzę podzielone typy na 1 lub 2 to chyba najsensowniejszy jest ten over rundowy za który na STS płacą 1,75... Ktoś coś doda od siebie?
11-11 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom