>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Panowie ogarniał ktoś może mecz towarzyski o 2:30
Meksyk - Paragwaj ??
Przecież 1 drużyna jest w Rosji na Pucharze Konfederacji i gra z Portugalia o 14, więc z Paragwajem zagra jakiś 3 garnitur ??
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Uconn ja wiem ,ze jestescie kobietami i myslenie jest wam obce ale 3 min bez kosza juz nie jest smieszne za bardzo
 
5567 719

5567

Użytkownik
Kurde, no to śmierć zajrzala w oczy... Grałem przez wieki w b365, od kwietnia w bahu, bo tam akurat mialem konto i nie bylo problemów ze skrillem, ale teraz to widzę, ze chyba nigdzie nie będzie można pograć... Zostaje chyba toto-mix i aplikacja mobilna. Nawet czytam, ze marathon wycofal skrilla, na 1xbet tez skrillem nie wplace :grin:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Indiana Fever @ 2.75 w 5dimes za stala stawke. to tylko 4 pkt.

@Sliw, i frytki do tego?:p niektorzy nie moga wogole grac a widze ze niektorzy chca i chca miec wszystko, jeszcze najlepiej tak jak bylo na bet355 albo i lepiej.
Fever 85:91....⛔ ⛔ ⛔ Na nic to malowanie rysowanie na tych tabliczkach jak i tak sie nie stosusja do tego co mowi trener...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Kurde, no to śmierć zajrzala w oczy... Grałem przez wieki w b365, od kwietnia w bahu, bo tam akurat mialem konto i nie bylo problemów ze skrillem, ale teraz to widzę, ze chyba nigdzie nie będzie można pograć... Zostaje chyba toto-mix i aplikacja mobilna. Nawet czytam, ze marathon wycofal skrilla, na 1xbet tez skrillem nie wplace :grin:
mozesz spokojnie do 1xbet wplacac przez Paysafecard , na czacie mowili , ze nie zniknie to u nich
 
5567 719

5567

Użytkownik
wplacasz Paysafecard , potem wyplacasz na PSC i przerzucasz na Skrilla
Ale sprawdzałeś wczoraj lub dziś, czy w praktyce to hula, czy to taka teoria bardziej? Musialbym konto PSC zweryfikować, bo od pewnych sum przelanych jest to konieczne, no i przede wszystkim konto w 1xbet założyć, i liczyć na to, ze nie będzie trzeba się weryfikować jakos dlugo... Sam nie wiem...
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Wpłaciłem kase do sts i już żałuję , tutaj żeby obstawić na live ilość pkt w kosza to się trzeba ostro napocić bo non stop zawieszają kursy , jak odwieszą chce stawiać znowu zawieszają i tak w koło , już nie mówiąc o kursach na ilosc pkt w baseball bo przy kursach nie ma w ogóle ilości pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom