>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Schillerwein/Tillmann 2. set @2,20 - pół stawki

Można próbować. Polki wyjątkowo skuteczne jak do tej pory w 2. secie, ale imho pewnie zaliczą jakąś lipną serię. Lubię je, ale nie widzę tego za bardzo, że doprowadzą do TB.
⛔

Jednak minus... szanse były, ale zabrakło umiejętności i szczęścia.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Niemczyk z Karnbaum - tą parę widziałem w tym sezonie tylko kilka razy i to na przestrzeni trwającego sezonu. W mojej ocenie bez rewelacji w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła. Ich przeciwniczki widziałem w akcji w maju - gdy urwały seta Behrens/Schumacher i nie wyglądało to na zupełną patologię siatkarską. Co więcej, sprawdzając wyniki w tym sezonie natrafiłem na fakt, że te pary zmierzyły się już ze sobą w tym roku, gdzie Niemczyk z Karnbaum wtopiły dość gładko, przegrywając sety 11-21 oraz 10-15. http://www.oddsportal.com/beach-volleyball/germany/nurnberg-sbt-women/karnbaum-sabrina-niemczyk-natascha-ferger-sandra-schneider-sarah-dfp73wgn/ Jak dla mnie - czysto statystycznie, Ferger z koleżanką notują progres w ciągu roku i myślę, że pobieranie na ich przegraną kursu 1,30 (czyli dającego 77% szans na wygraną) to spore ryzyko. Czy mógłbyś napisać @Rogerfede93 - kilka słów od siebie w kwestii tego ostatniego typu?
✅✅ 3,40 ubite =)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie wietrze spora szanse na zarobek na 1 rundzie Wimbledonu. Nawet grajac samych faworytow typy sa tak dobre ze mozna niezla wygrana uzbierac obstawiajac za odpowiednia stawke.
Pytanie czy grac same nizsze czy tez szukac jakeigos wiekszego kursu na ultra podbicie. Taki Stakhovsky over badz win swietny kurs.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A oglądałeś ostatnie mezce Benneteau? Np. z Dimitrovem? W mojej opinie Stakchovski nie jest faworytem. Mina jak nie wiem co
Tak ogladalem ten mecz i Francuz gral swietnie. Jednak mecz meczowi nie rowny. Stachu ma inny styl gry , wywiera duzo presji na przeciwniku , lata do siateczki itp. Bardziej bym tam over widzial w sumie.
Nie mozna wplacac do baha skrillem , ale
karta juz tak ????
co prawda 2 procent oplaty no ale jak chce sie zagrac solidna tasiemke :p
Do 14 lipca wyplata za pomoca skrilla a potem trzeba przez trusty.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Panowie wietrze spora szanse na zarobek na 1 rundzie Wimbledonu. Nawet grajac samych faworytow typy sa tak dobre ze mozna niezla wygrana uzbierac obstawiajac za odpowiednia stawke.

Pytanie czy grac same nizsze czy tez szukac jakeigos wiekszego kursu na ultra podbicie. Taki Stakhovsky over badz win swietny kurs.
Jak dla mnie tasiemka pewniaczków:
Murray, Thiem, Vesely, Brown, Tsonga, Kei, Nadal, Lopez, Federer, Rublev, Sock, Darcis, Djoko, Rao = 6,09 w całorocznym =)

Uważałbym na Pouille - nie ufam mu gdy gra na trawie, Monfils - kto wie, co z kontuzją, Dimitrov - jeśli się zagotuje pod kopułą to będzie ciężko, Gasquet - Ferrer może być dla niego groźny.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
@up Mogłeś to w jednym poście rozliczyć zamiast spam robić
Uważałbym na Pouille - nie ufam mu gdy gra na trawie
Byłem takiego samego zdania i sporo utopiłem przez to w Stuttgarcie ????
Aksu 4:1&gt;4:6 no świetnie mi się niedziela zaczęła ????
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Jak dla mnie tasiemka pewniaczków:
Murray, Thiem, Vesely, Brown, Tsonga, Kei, Nadal, Lopez, Federer, Rublev, Sock, Darcis, Djoko, Rao = 6,09 w całorocznym =)
Uważałbym na Pouille - nie ufam mu gdy gra na trawie, Monfils - kto wie, co z kontuzją, Dimitrov - jeśli się zagotuje pod kopułą to będzie ciężko, Gasquet - Ferrer może być dla niego groźny.
W Fortunie miałbyś 8,33
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie wiem co myslec o Nicolasie Mahucie. W tym roku sie na trawie nie spisal ;x
Duzy kurs na Andersona...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom