>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
M 92

macko5000

Użytkownik
Prof, może dafabet, koleszka tam wczoraj wpłacaj i wypłacał, ale mi w ogole ta strona nie działa, także nie wiem ;/
e: Prof, a masz screena tasiemki? ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie mam screnez tasiemki bo nie mam gdzie zagrac kuponu. Wszystkei buki gdzie chce grac zablokowane wplaty skrillem. No to chyba koneic wimbledonu dla mnie.
W 1xbet nie da sie wplacic przez skrilla.
GG wimbledon , powodzenia.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wczoraj pytałem o grę w Polsce,na koncie bet365,zarejestrowanym w UK. Kilka osób odpisalo,że można przez vpn,ale teraz dowiaduję się,że na 365 się raczej nie da,bo mają dobre zabezpieczenia. Czy jest tu ktoś kto konkretnie gra w taki sposób na 365? Może odpisać na priv,dzięki.
Dobry vpn i da się grać w taki sposób
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Panowie Jerzy dziś robi pierwszy krok w stronę tytułu czy już bilet na wieczorny samolot do Łodzi zakupiony? ????
Trochę mnie kusi go pograć bo jak się czajnik nie zagotuje to powinien ogarnąć tego smyka, a może overek setowy?
edit:
Ja też bez problemu zrobiłem depo do 1xbet przez skrilla, ich przecież nawet nie ma w rejestrze.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panowie Jerzy dziś robi pierwszy krok w stronę tytułu czy już bilet na wieczorny samolot do Łodzi zakupiony? ????
Trochę mnie kusi go pograć bo jak się czajnik nie zagotuje to powinien ogarnąć tego smyka, a może overek setowy?
Ja bym go nie ruszał.Jesli już to jakaś gra na młodziana
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Przeciez na czacie mi napisali ze nie mozna
ja z czatem nie gadałem, zauważyłem, że od dzisiaj na Uni nie ma, ale mam też konto na 1xbet i dosłownie 5 min temu po przeczytaniu Twojego posta spróbowałem i poszło luźno, już mam na koncie
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
a na Uni można robić przelewy przez Trustly, więc ogólnie nie ma żadnych problemów, coś czuję, że buki będą robić wszystko żebyśmy mogli sobie grać i myślę, że nie ma co się stresować
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Jak Szop wygra pierwszego seta to w drugiego wchodzę dla Młodego. I tak do skutku, bo szop 3:0 nie ogarnie. Win Shapo też mam pograny.:cool:
Szopmen lekko lyka młodzika cos czuje ze to jego turniej bedziee....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom