>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
apeluje o spokoj ! qrchuck i ATP podajcie sobie reke na zgode i wypijcie po pol litra ! obaj jestescie dobrymi typerami , ale nigdy nie bedziecicie takimi geniuszami bukmacherki jak ja ! Dobranoc ! ???? a moj kuzyn postawil 30 tysiecy na tasme z Wimbledonu z kursem 7 i wygral 210 tys ???? hiihihhihi
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
a ty co sie wpierdalasz jak dorosli rozmawiaja,

masz tu dziecko kredki swiecowe i idz na hustawke.
dziekuję za kredki ???? ale nie bede musial znowu isc z tobą do tej stodoly za domem jak wtedy gdy dales mi plasteline do zabawy ? ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Panowie, jakieś przecieki ze świata sportu?
Wczoraj nadgarstek Bedene i wypadek Williams.
Dziś ciąża Minelli.
Bogaci oddają mecze, biedni przyjeżdżają po wpisowe.
Uważajcie na siebie, ubierajcie się ciepło bo pogoda nie rozpieszcza.
Dziś gram Zvereva przeciwko Tomicowi, ale w odpowiednich działach znajdziecie lepsze typy.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Od dzisiaj moją misją życiową będzie tępienie unibeta dzień w dzień . Tylko założyłem konto a te gnoje 20 weryfikacji już no przecież to jest chore - firma śmieć

Gamboa sports w kosza over 151,5 na live poszlo
 
D 0

dutra

Gość
Od dzisiaj moją misją życiową będzie tępienie unibeta dzień w dzień . Tylko założyłem konto a te gnoje 20 weryfikacji już no przecież to jest chore - firma śmieć


Gamboa sports w kosza over 151,5 na live poszlo
To ile ty masz już tych kont polimitowanych, ostatnio jakieś posty o limitach były i co, na następne sąsiadki zakładasz? :cool:
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
siema, dawno mnie tu nie było, co sądzicie o spadkach na Persije? Mogą wygrać ht/ft
edit: bramka w 9, nie widziałem ????
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś z tenis Zverev - Tomic, Isner. - Fritz, Raonic -Struff over 10,5 w 1secie. Kursy 2,37 1,7 i 2,1 a z kobiet Rybarikova i Pironkova po 2:0 oraz Kuznietsova - Jabuer over 20,5
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Przestrzegaj regulaminu to wszystko będzie ok.
Stary . Wplacilem 300zl paysafem na swoje stare konto. Po czym zlecilem wyplate 2800 na co oni do mnie ze mam im wszystkie kupony ktorymi wplacalem pokazac od poczarku konta. No komedia skad ja im mam kupony sprzed roku wziac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom