>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik
Ja za to chyba z piłki jutro nie kombinując trzy mecze apoel + bate + malmoe, nawet 2 z tego nie ma ale myślę że z tej trójki u siebie chyba nikt nie zawali. Dziś opcje na gole mnie wyleczyły a niestety pierw tez miałem myśl na faworytów a skusiłem się na &quot;lepsze&quot; kursy za bramki :/
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
a co myślicie na jutro over 3.5 seta muller-cilic + muguruza
Muguruza jak coś nie gra jutro. Co do pierwszego typu spodziewam się wygranej Cilicia dosyć wyraźnej, myślę, że -1,5 seta można pograć.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bezpośrednia czerwona to będą 2 mecze przerwy w eLM?
Gdyby to był zwykły faul, który zabiera rywalom realną szansę na zdobycie gola, to 1 mecz.
Ale tu dość brutalny atak i może być więcej. Zależy od tego jak to sędzia opisze i potem komisja.
Ja za to chyba z piłki jutro nie kombinując trzy mecze apoel + bate + malmoe, nawet 2 z tego nie ma ale myślę że z tej trójki u siebie chyba nikt nie zawali. Dziś opcje na gole mnie wyleczyły a niestety pierw tez miałem myśl na faworytów a skusiłem się na &quot;lepsze&quot; kursy za bramki :/
Słabe kursiwa. Malmo może zwalić IMO, albo APOEL jak mocno zlekceważy.
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Muguruza jak coś nie gra jutro. Co do pierwszego typu spodziewam się wygranej Cilicia dosyć wyraźnej, myślę, że -1,5 seta można pograć.
jutro bez niespodzianek, faworyci w komplecie w półfinałach
w mikstach może być pogrom faworytów, jedynie Dabrowski/Bopanna raczej pewka, Nestor/Klepac tez pograłem
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Słabe kursiwa. Malmo może zwalić IMO, albo APOEL jak mocno zlekceważy.
Nie za duże ale ile mogą płacić za wygranie z drużynami z Luxemburga czy Macedonii mając spotkanie u siebie. Tym bardziej że to puchary więc teoretycznie lekceważenia przeciwnika być nie powinno ale wiadomo to sport i zawsze może faworyt nie wygrać.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi w tych kursach z kopanej, z Brazylijskiej B, ale lider Juventude gra na wyjezdzie z ostatnim Nautico i na &quot;Juve&quot; mamy kurs 2.7... Biore DNB po 1.9 gruuubo, zal nie sprobowac

Nautico 1 wygrana 2 remisy 9 porazek
Juventude 7 wygranych 4 remisy 1 porazka

No nie wierze ze przegraja dzis goscie
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi w tych kursach z kopanej, z Brazylijskiej B, ale lider Juventude gra na wyjezdzie z ostatnim Nautico i na &quot;Juve&quot; mamy kurs 2.7... Biore DNB po 1.9 gruuubo, zal nie sprobowac

Nautico 1 wygrana 2 remisy 9 porazek
Juventude 7 wygranych 4 remisy 1 porazka

No nie wierze ze przegraja dzis goscie
Wszędzie duże kursy tylko u ruskich 1.90
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi w tych kursach z kopanej, z Brazylijskiej B, ale lider Juventude gra na wyjezdzie z ostatnim Nautico i na &quot;Juve&quot; mamy kurs 2.7... Biore DNB po 1.9 gruuubo, zal nie sprobowac
Nautico 1 wygrana 2 remisy 9 porazek
Juventude 7 wygranych 4 remisy 1 porazka
No nie wierze ze przegraja dzis goscie
całorocznym win gosci po kursie 3
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Siemandero kuzyni!:p
@Luke, gratulacje. Temat sie rozwija dzieki Tobie.
Ja moze cos znajde z kosza to wrzuce.
P.S. apropo kosza, to polecam sie przyjzec meczowi Serbki vs Wegierki U20 w kosza. Ciekawe czy Serbki juz nagromadzily kasy za 3 poprzednie ustawione mecze czy jednak beda brnely dalej:p. Dla tych co sie nie interesuja...w 3 meczach byl taki sam scenariusz. Serbki mega faworytki bo sa lepsze poprostu, i 1sza kwarte gromia zwykle kazdego 30:10 lub cos kolo tego...od 2giej kwarty jest tzw &quot;kontuzja mozgu&quot; i przez druga i 3cia kwarte(cale 20 min gry) prawie nic nie wchodzi, dopiero w 4tej kwarcie probuja tuszowac ustawiony mecz robiac znowu ostrego runa zeby wygladalo ze przegraly ale ze byly blisko:p. Jesli juz wygrywaja to mecz prawie na styk, takze jakiekolwiek handi na przeciwniczki wchodzi izi. Z typem warto sie wstrzymac na live gdzie po 30:10, jest mega handi na przeciwniczki, ale jak ktos nie moze, tak jak ja, to ja gram handi w pre.
Tutaj Tak pisalem 3 dni temu.
Tutaja tak 2 dni temu.
Tutaj A tak pisal Jaimeq o meczu z Rosjankami.
Odrazu mowie ze zadnej pewki nie ma, ale takie scenariusze daja do myslenia, lub przemyslenia jesli ktos ma na mysli grac ten mecz. Byc moze dzisiaj Serbki zagraja mega super mecz bo tym razem sa jako niefaworytk takze kto wie. Na oddsportal rynek ostro idzie w Wegierki, a wiec Serbki to pewnie wezma i znowu zarobia:p
P.S. w Portoryko jakie &quot;cuda&quot;. 4 mecze w playoffach i 4 dogrywki pod rzad, chociaz na mimute przed koncem Ponce wygrywalo 88:79 ???? (ale Arecibo w minute zrobilo 11:2 run). Gram Ponce wygra @ 2.06 w 5 Dimes. Beda dalej cudowac, bo jak Ponce wygra to bedzie 3:3 w serii i kasa na nastepny mecz finalowy i kolejna dogrywke:p Dla tych co lookna w staty,to zobacza jak ladnie sie postarali z wynikami na te dogrywki, taki lamak w koszykowce mozna by powiedziec. 1szy mecz Dogrywka ze stanu 93:93...kolejny mecz 90:90...3ci mecz 93:93....a dzisiaj 90:90 ???? 93-&gt;90-93-&gt;90...hehe:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@Up, a jednak 100:104...⛔ ⛔ ⛔ szkoda stalej stawki, ale widac jednak bylo uzgodnione ze Arecibo ma wygrac.Mylilem sie. W dogrywce Ponce z 90:92 na 97:94...na 100:95....zeby zrobic 100:104..0:9 run. Od dzisiaj wszystko kazdy mecz bede kontrowal bo szkoda kasy na ustawki. Grac wysoki kurs typu 3+, kontrowac jak sie zrobi 5 na przeciwnika i inkasowac kase. Niestety czasy czystego sportu sie skonczyly jesli kiedykolwiek taki istnial. Taka krotka notka jak ktos pogrywa moje typy. Dla tych co graja tenisa i kurs pograne 2 na win set, jest 5:3, kurs 6 na przeciwnika, to kontrowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom