>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
owca26 171

owca26

Użytkownik
kurde ładne te niektóre piłkarki z Holandii, co prawda niektóre to lesby na bank ale kilka fajnych też sie znajdzie ????
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
To nie fatum tylko fakty że polskie drużyny są słabe.
Lepiej sprzedać dobrego zawodnika niż rozwijać zespół.
Niestety taka jest polityka polskich klubów.
Jest jeszcze jeden kraj w Europie gdzie jest jeszcze większe pato i wstyd. :razz:
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Taki puchar dla drużyn, które w LM nigdy nie zagrają, a do LE się dostają, bo większość mocnych zespołów wygląda, jakby nie chciała zapychać sobie terminarza tymi rozgrywkami tylko skupić się na walce o LM w następnym sezonie ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
To nie fatum tylko fakty że polskie drużyny są słabe.
Lepiej sprzedać dobrego zawodnika niż rozwijać zespół.
Niestety taka jest polityka polskich klubów.
Musisz sobie także uświadomić, że dobrzy zawodnicy zwyczajnie nie chcą u nas grać - ponieważ liga jest słaba. Większość wartościowych zawodników traktuje Ekstraklasę jako odskocznię, moment na odbudowanie formy i fruuuu, poleciał, więc nie tylko chodzi tutaj o politykę klubów, ale i o samych zawodników.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
plus 0-0 w Oostende, szkoda czasu i nerwów na to LE, była, jest i będzie rakiem w piłce nożnej
LE taka jest. Co się mega zarobi na poprzedniej rundzie czy kolejce w grupie to w następnej jest total minus. Przerabiam to tak w kółko od kliku lat w tych rozgrywkach. Chociaż pierwszych 2 rund nikt nie przebije za nic.
 
5567 719

5567

Użytkownik
hm no nie wiem Luke, ja mysle wlasnie, ze sporo underkow ostatnio w tym Euro i w koncu cos moze powpadac, tak wbrew logice wlasnie i tym wszystkim h2h, ktore przemawiaja za underem. Po @1,5 bym nie gral undera, Angielki mocne są, przy dobrych wiatrach moga strzelic ze 2 bramki, a Holenderki to gospodynie, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą!
Ogladalem mecz Holandia - Szwecja (2-0 FT), no i tam z 5 bramek powinno byc. Szwedki tam takie sety marnowały, że głowa mała, a i Holandia miala okazje na 3 gola.
✅ :razz:
Over siedzi w ostatniej akcji meczu po bramce samobójczej :grin: Sorry Luke...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
...to trzeba miec wode zamiast mozgu, brawo bondarenko ... zenujacy tenisisto..
...Bouchard XDDD babsko wskoczyło na rowerek...
...Marsylia to są smierdziele...
...w wolnym czasie występuje w zoo...
...Mówiłem, że to duet śmieci ludzkich i nie ma co się ładować...
...Lajovic dał kisiel po majteczkach, dzieciaczek...
To są tylko cytaty tylko z dzisiejszego dnia...
Nie wiem co ten człowiek robi jeszcze tutaj w tym dziale..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom