>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME kobiet 1/2 finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia vs Anglia
Typ: under 2,5 goli ( regulaminowy czas)
Kurs: 1,53
Analiza:

Zapowiada sie ciekawy mecz miedzy Anglią a Holandią . Angielki i Holenderki, moim zdaniem prezentują najlepszy futbol na tych mistrzostwach. Ogladalem ostatni mecz Holenderek z reprezentacją Szwecji . Holenderki wygraly 2-0 .Pierwszą bramkę zdobyly po rzucie wolnym , potem spokojnie graly , nie atakowaly zbytnio tylko czekaly na swoją szansę .( tylko 2 celne strzaly i 2 gole ) Grają bardzo mądrze w obronie ! Stracily w turnieju tylko jedną bramkę ( chyba po bledzie bramkarki , jesli dobrze pamietam).Angielki tak samo - skuteczna gra w defensywie - tylko jedna stracona bramka , w wiekszosci meczow zdobycie pierwszej bramki , a potem czekanie na blad defensywy przeciwniczek ( wyjatek 1 mecz ze Szkocją ) .Ostatnie 5 meczow miedzy nimi tez przemawia za underem bramkowym . Moze sie zdarzyc jakis przypadkowy gol w doliczonym czasie itp( kobiety !) , ale widząc ,ze zanosi sie na &#39;&#39;cos&#39;&#39; mozemy dac kontrę pod koniec , gdy na over 2,5 będą wysokie kursy ???? . Podsumowując widzę tu under , gdyz grają zespoly dobrze poukladane , ktore wiedzą o co grają , majace bardzo dobre defensywy i nie tracące glowy w waznych momentach , Powodzenia .
⛔ typ na minus ,ale tak jak pisalem kontrowac pod koniec z kursem 10+ i sie sprawdzilo , bo w 93 min ???? ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
????

Jednak żyją jeszcze ludzie na poziomie. :grin:

Nawet jak zaczniemy odpadać jak kiedyś z Levadią to i tak ich nie przebijemy za szybko. Także nie ma co płakać nad Naszymi.
no tak tylko Szkocja ma 5 mln ludności i nawet nie jest niepodległym państwem ????
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
TB u Amerykańców
3-1 dla Socka
4-6 dla Donaldsona
8-6 po DFie dla Socka

Teraz jeszcze jeden set dla Socka i kursik siedzi
teraz wielka zagadka egreg czy jak Ci tam, zgadnij na kogo kuzwa postawilem, nie wkurwilbyś? 6*-4 ja pierdole no *****, fatum na mnie ciąży, bierzcie Baghdatisa on wygrywa bo mialem go w kuponie z tą pałą. Baghdatis bierze 100% zeby doprowadzic mnie do szalenstwa!!! JA PIERDOLE
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
no tak tylko Szkocja ma 5 mln ludności i nawet nie jest niepodległym państwem ????
A inne mieściny z Litwy, Cypru czy innych wiosek typu Giblralatar są większe? Wielkość kraju nie ma znaczenia jak możesz mieć Pogoń Szczecin na wzór plaży z copacabana za dawnych czasów ;)
Zapomniałbym o Luksemburgu
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Daj mi bana panie modzie, tylko dopierdol przeklęty.
Chłopaki !
Życzę wam szczescia, którego ja nie miałem, teraz czas należycie spłacić kredyt gotówkowy. Mam przejebane.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Daj mi bana panie modzie, tylko dopierdol przeklęty.

Chłopaki !

Życzę wam szczescia, którego ja nie miałem, teraz czas należycie spłacić kredyt gotówkowy. Mam przejebane.
no coś Ty, ja Cie rozumiem, po to są takie fora żeby podzielić się swoimi typami ale również żeby po przeżywać należycie porażki i zwycięstwa. Gdybyście tylko wiedzieli jak inwestorzy, brokerzy, maklerzy i inni związani z finansami przeklinają, taki zawód, obarzony masakrycznym ryzykiem i stresem, lepiej odreagować troche ostrzejszym słowem na forum niż wyjść na ulice i napierdalać ludzi hahahahahaha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom