>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak sobie słucham Ramosa na losowaniu i kminię, że te wszystkie gwiazdy - szczególnie hiszpańsko języczne, to zajebiści lenie ;) Żeby nie nauczyć się przez 15 lat grania profesjonalnie w piłkę języka angielskiego, mając takie znajomości, taki hajs, tak często mając okazję rozmawiać w innym języku, mając tylu zagranicznych kolegów i znajomych....Dla mnie to jest dramat ;) Przeciętny Polski 15 latek z wsi zabitej dechami zna w stopniu bardzo dobrym angielski. Messi i Ronaldo to samo, zero chęci rozwoju i ambicji ;) Osobiście dla mnie to jest siara jak ch....
Ty masz za to chęć rozwoju i ambicji, dlatego wpisujesz to wszystko na forum bukmacherskim

Brawo. Messi i Cris by Ci nie dorównali nigdy
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Tak sobie słucham Ramosa na losowaniu i kminię, że te wszystkie gwiazdy - szczególnie hiszpańsko języczne, to zajebiści lenie ;) Żeby nie nauczyć się przez 15 lat grania profesjonalnie w piłkę języka angielskiego, mając takie znajomości, taki hajs, tak często mając okazję rozmawiać w innym języku, mając tylu zagranicznych kolegów i znajomych....Dla mnie to jest dramat ;) Przeciętny Polski 15 latek z wsi zabitej dechami zna w stopniu bardzo dobrym angielski. Messi i Ronaldo to samo, zero chęci rozwoju i ambicji ;) Osobiście dla mnie to jest siara jak ch....
Ronaldo właśnie udziela wywiadu po angielsku
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ronaldo właśnie udziela wywiadu po angielsku
Dziwne gdyby nie umiał angielskiego, przecież grał przez kilka lat w MU, więc siłą rzeczy musiał się nauczyć chociaż w jakimś minimalnym stopniu. Bez przesady z tym hejtem, że nie potrafią gadać w tak popularnym języku
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
LIVE dubel, no spróbujmy:
- Rosja wygra 3 set :)siata ????
+
- Finlandia wygra 3 set :)siata ????
Łączny 2,09 STS
serio grasz na live w stsie? ???? Który to już stopień uzależnienie? 9 z 10? ???? że gra się 2.09 które w normalnym netowym buku byłoby po 2.40 i to z podatkiem jeszcze ????

Ja pier...e nie dziwie się, że żyjemy w takim kraju gdzie rządzą takie pisy, skoro nawet na forum bukmacherskim ludzie grają live w stsie ???? hahahaha ja pier...e hit roku
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
serio grasz na live w stsie? ???? Który to już stopień uzależnienie? 9 z 10? ???? że gra się 2.09 które w normalnym netowym buku byłoby po 2.40 i to z podatkiem jeszcze ????

Ja pier...e nie dziwie się, że żyjemy w takim kraju gdzie rządzą takie pisy, skoro nawet na forum bukmacherskim ludzie grają live w stsie ???? hahahaha ja pier...e hit roku
Inaczej będziesz gadał jak smutni Panowie że skarbówki przyjadą do Ciebie po zaległości w poczet podatku :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom