>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ARGENTYNA 1.37 Jeszcze nie spadło pewnie poleci za pół godziny
Dałem tez -2,5 1.51 wygrają spokojnie 5 tak myślę
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Może ktoś nie zagra,ale nie po to, ściągali zawodników z Europy,żeby przegrać że słabą Kanadą.
przestan jak obczailem kto tam gra w tej kanadzie to nie wiem czy sie smiac czy plakac... to samo Stany wyczieczkowym skladem przyjechaly ale ich to mozna by zrozoumiec, wzieli by mudzina z blokowiska i tak by wygral mecz. Kursy zajebiscie ciekawe, ja od siebie proponuje wszelkie mozliwe handi probowac na Argentyne. Wczoraj ladnie sie Kolumbia pokazala z meksykiem a Portoryko to jakis zart sa prze*****y mocne a oprocz tego maja taka lawke ze nie wiem czy nie wezma tego turnieju.
Dwa miesiace temu byly jakies dziwne igrzyska i kilku gosci z tego skladu widzialem w tych meczach. Mowa o Portorykach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Urugwaj-Dominikana
Tutaj ta linia wydaje się niska...
Zwycięstwo to bym nie grał,bo Urugwaj to powinien wygrać,ale nie musi być łatwo,chociaż zaciąg też zrobili,bo gra Granger,Batista...
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
wzialem argentyne po 2.05 hc -7.5, smierdza mie te kursy, ze tak rosna w zeszlym roku tez sie mocno podpalilem na argentynczykow i wesolo sie to dla mnie nie skonczylo. Handi do wykonania.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
*****aasz zagralem powyzej 170 usa I taki piach graja...
Ja 163,5 i jeszcze wierzę
Przeprasaam innych linków niemam ,wszystkie dałem ,możliwe jakie są do Kosza
Szkoda z enie działa na telefonie :-(
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
wzialem argentyne po 2.05 hc -7.5, smierdza mie te kursy, ze tak rosna w zeszlym roku tez sie mocno podpalilem na argentynczykow i wesolo sie to dla mnie nie skonczylo. Handi do wykonania.
Ja wziołem -2,5 1.51 też do zrobienia wierzę w nich i żeby ci siadło 8 muszą wygrać
Usa over 2 kwarta 23,5 a oni 22 walneli ,co za mośki ,trudno jeszcze w grze 2 kwarty na 23,5 Usa indywidualnie i over 163,5

Za niedługo Forum wyłończą bo Zaraz Wtorek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom