>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
lobot 644

lobot

Użytkownik
Verno juz sie doczekac nie mogl ????
przepraszam czy warto wchodzic na mecz na mistrza wloskiej rakietki wielkiego Basso? nie mialem mozliwosci obejrzenia 2 seta a widze, ze poszedl ladnie.
licze, że ona ogarnie bo setkic i vatutin dali ciala ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
VP jakby znowu pokazują, że potrafią strzelać, ale znając życie jak postawię na nich w SF to będzie easy 0-2 :eek:
 
verno 714,6K

verno

Znawca - Hokej
VP jakby znowu pokazują, że potrafią strzelać, ale znając życie jak postawię na nich w SF to będzie easy 0-2 :eek:
Chciałem coś takiego napisać, w tych 2 meczach ładnie klikają, potem na nich postawie i na czacie będzie tylko &quot;pasha bot&quot; ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Chciałem coś takiego napisać, w tych 2 meczach ładnie klikają, potem na nich postawie i na czacie będzie tylko &quot;pasha bot&quot; ????
Poszli w taśmie, jeszcze dwa meczory, ale ten turniej nie będzie miał peffek przynajmniej do SF, no chyba że liczyć następny meczor czyli Gambit - Heroic ????
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
to jest un nie una podobno ????
Literówka, ale graja jak baby, więc mocno tutaj się nie pomyliłem ????
Kolego może wiesz coś na temat Japońskiego mistrza rankety Taro Daniela, który zmierzy się dzisiaj z młodziutkim somalijskim uchodźcą narodowości australijskiej. Warto Daniela grać? 2x w finale tego czelka grał?
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
nic nie wiem na temat zdrowia japonskiego samuraja ale moglo to byc poprostu podyktowane przebiegiem meczu ale pojecia nie mam
Kanadyjskiej czy Australijskiej jakie to ma znaczenie uchodzca jest uchodzca ????
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
W sumie napisze bo nie wiem czy każdy słyszał o tym, jak postawicie w fortunie zakład po kursie 1.6 za 20zl(możecie to sobie rozbijać nawet po 2zl) to otrzymacie 14k punktów czyli 100zl za które normalnie możecie grać.
&quot;Staramy się oferować bonusy jak najszerszej grupie Klientów, ale ze względu na ich liczbę, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Dużo zależy od częstotliwości gry i wysokości wkładów&quot; Warunki są podawane w zaoferowanym bonusie. Czyli jak ktoś nie gra tysiakami w miesiącu, to...wiecie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom