>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
juras333 802

juras333

Użytkownik
rozumiem, ze tyle masz w tym temacie do powiedzenia poza glupota, ktora palnales. Ze mna nie musisz ale mozesz sie ponaciagac z innymi najlepiej na temat narodowsci hehe
Ja nigdzie, nie powiedziałem, że narodowość ma wpływ na typ, poprawiłem po prostu, ot tak. Niech będzie, że to moje czepialstwo. A Twój tekst o jego afrykańskich korzeniach, no jak dla mnie zawiało rasistycznym przywaleniem, czego osobiście nie lubię, tyle
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Rumunia +14.5 z Czarnogora @ 1.91 w 5Dimes
True linie powinna byc Czarnogora -10.5 @1.9
Rumunia +10.5 @ 1.9
Krotko mowiac zanizona linie na Czarnogore o 4 pkt.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja nigdzie, nie powiedziałem, że narodowość ma wpływ na typ, poprawiłem po prostu, ot tak. Niech będzie, że to moje czepialstwo. A Twój tekst o jego afrykańskich korzeniach, no jak dla mnie zawiało rasistycznym przywaleniem, czego osobiście nie lubię, tyle
sorry Batory ale nigdzie nie napisalem o jego afrykanskich korzeniach, malo mnie to obchodzi skad jest i gdzie wyemigrowal, moj post byl pisany poz zartem ale jesli tak nie lubisz jak sie pisze podobno o afrykanskich korzeniach to niedlugo bedziesz mial mozliwosc przyjecia do swojego domu pod opieke kilku takich malych &quot;afrykanow&quot; dobra nie ma o czym dyskutowac wogole.
nie bede kolejnymi wpisami nie na temat zasmiecal dzialu, poza tym to Twoje zapytanie jakos tak bezsensownie zabrzmialo, dla mnie to mozesz byc kim chcesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom