>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
O 4

ojej

Użytkownik
Dobra Finlandia - Włochy, ja chyba zmieniam zdanie i ide w strone Włochów. Finowie ostatni mecz ledwo ledwo wygrali z.. Islandią, gdzie przegrywali w 4 kwarcie. I tak są over-achieverami w tym turnieju i moga zderzyc sie ze sciana. Mecz juz nie bedzie u nich, tylko w Stambule. Myśle, że doświadczenie zdecyduje o wygranej Italii.
Włochy
WKS
koszykowka
ako @2,7
tylko ze finowie nie grali całości wyjściowym składem
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dobra Finlandia - Włochy, ja chyba zmieniam zdanie i ide w strone Włochów. Finowie ostatni mecz ledwo ledwo wygrali z.. Islandią, gdzie przegrywali w 4 kwarcie. I tak są over-achieverami w tym turnieju i moga zderzyc sie ze sciana. Mecz juz nie bedzie u nich, tylko w Stambule. Myśle, że doświadczenie zdecyduje o wygranej Italii.
Włochy
WKS
koszykowka
ako @2,7
Dobry ruch
Włosi zmasakruja pół zawodową drozyne Finlandii
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Zaraz drewna z Finlandii dostaną przysłowiową czapę od włoskiego MJ w osobie Marco Belinelliego
Italia @ 1.70 już w Pinnacle od dawna
 
O 4

ojej

Użytkownik
Zaraz drewna z Finlandii dostaną przysłowiową czapę od włoskiego MJ w osobie Marco Belinelliego
Italia @ 1.70 już w Pinnacle od dawna
mam wrażenie, że Ty się nudzisz, wchodzisz do wszystkich na tematy, piszesz &quot;złote rady&quot; a sam w swoim wstawiasz wycinki screenów z niepostawionych kuponów ????
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Zaraz drewna z Finlandii dostaną przysłowiową czapę od włoskiego MJ w osobie Marco Belinelliego
Italia @ 1.70 już w Pinnacle od dawna
Zebys tylko nie zmienil zdania tak jak wczoraj Rafa nie ma szans bez dopingu Delp bierze 3:0 a po chwili Drewinany Delpo moze sie juz zwijac. ????
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dobra Finlandia - Włochy, ja chyba zmieniam zdanie i ide w strone Włochów. Finowie ostatni mecz ledwo ledwo wygrali z.. Islandią, gdzie przegrywali w 4 kwarcie. I tak są over-achieverami w tym turnieju i moga zderzyc sie ze sciana. Mecz juz nie bedzie u nich, tylko w Stambule. Myśle, że doświadczenie zdecyduje o wygranej Italii.
Włochy
WKS
koszykowka
ako @2,7
⛔⛔⛔
WKS amatorzy
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
I jak ja tu mam skorzystac z Waszych podpowiedzi
Piszecie analizy a których wynika jak byście nie oglądali męczy, nie znali drużyny, powodów ewentualnego zwycięstwa, albo co gozej nie wiedzieli ma czym polega koszykówka
...
Stawianie na Litwę może być dziś wielką przegraną. Grecja z pozycji doga może postawić wszystko na jedną kartę, a. z Polakami pokazali duża jakość na obwodzie i w polu trzech sekund
Więc Typ Litwa do połowy i cały mecz @ 1.70 to dobry typ
???? ???? ????
kobieta zmienną jest ;)
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
mam wrażenie, że Ty się nudzisz, wchodzisz do wszystkich na tematy, piszesz &quot;złote rady&quot; a sam w swoim wstawiasz wycinki screenów z niepostawionych kuponów ????
Kupony mogę wkejic realne, ale jutro i z tym nie będzie problemu, fotki będą zrobione, ! Najważniejsze że typy sa podane pre a grałem w stacjonarnym punkcie
A nie wchodzę we wszystkie tematy tylko
-Tenis
-Koszykowka
Bo ja tam robię całą robotę, bo kto inny...!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom