>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dobrze wiedziałem ze Finlandia nie ma możliwości aby przeciwstawić się wloskiemu run &amp; gun i tej jakości na dystansie + dobrej grze w pomalowanym
Przy takim scenariuszu było wiadome że Markkanen będzie więcej grzal ławę jak pogra bo mecz szybko będzie przegrany!
Włochy są we wszystkim lepsze i zrobiłem dobrą recenzję w dziale na forum. Moja pierwsza mysl na sucho to była Finlandia ale popracowalem nad typem i sa efekty
Viva Italia !
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dobrze wiedziałem ze Finlandia nie ma możliwości aby przeciwstawić się wloskiemu run &amp; gun i tej jakości na dystansie + dobrej grze w pomalowanym
Przy takim scenariuszu było wiadome że Markkanen będzie więcej grzal ławę jak pogra bo mecz szybko będzie przegrany!
Włochy są we wszystkim lepsze i zrobiłem dobrą recenzję w dziale na forum. Moja pierwsza mysl na sucho to była Finlandia ale popracowalem nad typem i sa efekty
Viva Italia !
Wszystko pieknie graty, ale nie zapominaj ze to dopiero polowa meczu. Wyciąganie wnioskow z zagranego typu powinno sie wyciagac po ostatnim gwizdku a nie w trakcie przerwy bo nie takie mecze potrafily sie o 180 stopni obrócić
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Kurde nie mogłem dzisiaj się zalogować na forum a takiego pięknego tripla miałem z hokeja i wszystko weszło, mimo, że Kładno uratowało mi dupę 8 sekund przed końcem meczu .... wrrr ...
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Markkanen ma 2 pkt do 1/2 więc nie mam wyjścia
Typ idzie do księgowej
Te finlandzkie drewno to nie jest Tracy MacGrejdi ani nawet Dirk, tyle zwojuje w NBA w pierwszym sezonie co dziś
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
W zeszłym roku we wrześniu Nice trzepnął Monaco 4:0
czyżby w tym roku wynik się powtórzył?
to jest możliwe ale mistrza nie zdobędą raczej ;)
Królu złoty, ales mi typa podsunął. Bądź błogosławion człowieku.
Nice o3,5
Plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom