>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomek Siema
Miło cię widzieć mam pytanie do kosza Finowie wygraja z nAMI ,coś mi się niechce wierzyć ż ewygramy
Jak sie zaopatrujesz na argentyne z Mexykiem
Usa to spokojnie wygra ,ale czy 20 pk tego niewiem
ja śledze hokeje moje wczorajszy dzień porazka totalna ,próbuje już grać single na HOKEJU ,musze cos ugrać 1 wszedł już hokej jest kasa z niego ,jeszce nie rozliczyli mi go ,do 12 maja czas bo chce zagrać u 20 na Overki
Pozdrawiam i super ż ejesteś ,ostatnio ci wysłałem wiadomość na pv ,odczytałeś to super
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek Siema
Miło cię widzieć mam pytanie do kosza Finowie wygraja z nAMI ,coś mi się niechce wierzyć ż ewygramy
Jak sie zaopatrujesz na argentyne z Mexykiem
Usa to spokojnie wygra ,ale czy 20 pk tego niewiem
ja śledze hokeje moje wczorajszy dzień porazka totalna ,próbuje już grać single na HOKEJU ,musze cos ugrać 1 wszedł już hokej jest kasa z niego ,jeszce nie rozliczyli mi go ,do 12 maja czas bo chce zagrać u 20 na Overki
Pozdrawiam i super ż ejesteś ,ostatnio ci wysłałem wiadomość na pv ,odczytałeś to super
Finlandia gra świetnie, dziś bardzo wyrównany pojedynek z mocną Słowenią,są w formie, dużo trójek wpada. Szaleje Salin i Markinen(nie wiem czy w końcówce dziś nie doznał poważnej kontuzji). Grają u siebie, raczej mamy tu bardzo małe szanse.
Meksyk,jeśli gra ciągle tym samy składem co tydzień temu,to powinien powalczyć z Argentyną.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje to finów Atakuje nieźle ,ciekawe jaki kurs będe miał jutro ,jak w miare 1.50 to zagram za sporo
Dzięki za Odpowiedź Argentyny nie ruszam1.22 kurs dali ,odpuszczę bo moż ebyć niespodzianka dzięki tomek daj znać jeszce jak coś będziesz miał z kosza ,ja zagram jak rozliczą 1 mecz Hokejowy kasa zamrożona jest ,ale szybko rozliczają mi więc powinni do 4 góra rozliczyć i wtedy zagram jak nie usne ,bo coś mam nerwa troche na hokeja ,ale to moja wina jest za bardzo zaszalałem jak opisałem w temacie swoim
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dziękuje to finów Atakuje nieźle ,ciekawe jaki kurs będe miał jutro ,jak w miare 1.50 to zagram za sporo
Dzięki za Odpowiedź Argentyny nie ruszam1.22 kurs dali ,odpuszczę bo moż ebyć niespodzianka dzięki tomek daj znać jeszce jak coś będziesz miał z kosza ,ja zagram jak rozliczą 1 mecz Hokejowy kasa zamrożona jest ,ale szybko rozliczają mi więc powinni do 4 góra rozliczyć i wtedy zagram jak nie usne ,bo coś mam nerwa troche na hokeja ,ale to moja wina jest za bardzo zaszalałem jak opisałem w temacie swoim
Trzeba koniecznie sprawdzić co z Markinenen, bo młody tu gra świetnie i jego strata,może być znacząca. Czekamy na kursy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
1.63 mam n fINÓW ,kurde kusi mnie słowenia z Grecją ale odpuszczam ten 1 meczyk gram co mi podpowiedziałeś
Dziękuję i gratulacje za siatkę ja pewnie brak tego Live miałem
Hokej nie ciekawie sie zapowiada London 2-3 over trafiony 4,5 Erie 2-1 po1 tecji ,ale 2 hokeje na straty poszły i znowu straciłem troche ,muszę wszystko zmienic podejście do stawkowania ,za bardzo szaleje :oops: ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
1.63 mam n fINÓW ,kurde kusi mnie słowenia z Grecją ale odpuszczam ten 1 meczyk gram co mi podpowiedziałeś
Dziękuję i gratulacje za siatkę ja pewnie brak tego Live miałem
Hokej nie ciekawie sie zapowiada London 2-3 over trafiony 4,5 Erie 2-1 po1 tecji ,ale 2 hokeje na straty poszły i znowu straciłem troche ,muszę wszystko zmienic podejście do stawkowania ,za bardzo szaleje :oops: ????
Albo odpuścić hokej ???? co do tenisa,to podziwiam,za gracie,ja nie mam tyle zdrowia;)
Gdybym wiedział,że zagra Markinen w Finlandii to już bym ładował.
Grecja -Słowenia ,to ciężki mecz do typowania, u Greków atmosfera podobno nie najlepsza i Antenoukumpo,zrezygnował w ostatniej chwili,ale to ciągle dobry zespół. W Słowenii natomiast,wiadomo,ciągnie ich Dragić.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To jeszcze poczekać na skład czy ładować ,bo niewiem sam ,mam dziwne myśli
Dziękuję poczekam do 16 i zobacze co będzie z tą Finlandią
Hokej lubie tylko coś 1 nie wchodzi London 2-3 jak podawałem London I ernie tylko London w uja leci ernie 3-1
zaraz idę spać niema co się męczyć ,już mnie oczy bolą i plecy od siedzenie
Dziękuje i życze wszystkim Powodzenia w wygrywaniu Buka
Miłej nock życzę wszystkim i Niedzieli w rodzinnej Atmosferze???? ???? ;):cool:
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
To jeszcze poczekać na skład czy ładować ,bo niewiem sam ,mam dziwne myśli
Dziękuję poczekam do 16 i zobacze co będzie z tą Finlandią
Hokej lubie tylko coś 1 nie wchodzi London 2-3 jak podawałem London I ernie tylko London w uja leci ernie 3-1
zaraz idę spać niema co się męczyć ,już mnie oczy bolą i plecy od siedzenie
Dziękuje i życze wszystkim Powodzenia w wygrywaniu Buka
Miłej nock życzę wszystkim i Niedzieli w rodzinnej Atmosferze???? ???? ;):cool:
Tomciomenie- trzeba wstac z krzesla i zrobic kilka przysiadow , rozprostowac plecy , wyjsc na balkon/ podworko i odetchnac zimnym , nocnym powietrzem albo przebiec sie po parku lub rowerem po lesie ???? ???? od razu poczujesz sie lepiej i nabierzesz sil do dalszego obstawiania meczow
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomciomenie- trzeba wstac z krzesla i zrobic kilka przysiadow , rozprostowac plecy , wyjsc na balkon/ podworko i odetchnac zimnym , nocnym powietrzem albo przebiec sie po parku lub rowerem po lesie ???? ???? od razu poczujesz sie lepiej i nabierzesz sil do dalszego obstawiania meczow
Można jeszcze bąka puścić,dla zdrowotnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom