>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomek Siema
Miło cię widzieć mam pytanie do kosza Finowie wygraja z nAMI ,coś mi się niechce wierzyć ż ewygramy
Jak sie zaopatrujesz na argentyne z Mexykiem
Usa to spokojnie wygra ,ale czy 20 pk tego niewiem
ja śledze hokeje moje wczorajszy dzień porazka totalna ,próbuje już grać single na HOKEJU ,musze cos ugrać 1 wszedł już hokej jest kasa z niego ,jeszce nie rozliczyli mi go ,do 12 maja czas bo chce zagrać u 20 na Overki
Pozdrawiam i super ż ejesteś ,ostatnio ci wysłałem wiadomość na pv ,odczytałeś to super
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek Siema
Miło cię widzieć mam pytanie do kosza Finowie wygraja z nAMI ,coś mi się niechce wierzyć ż ewygramy
Jak sie zaopatrujesz na argentyne z Mexykiem
Usa to spokojnie wygra ,ale czy 20 pk tego niewiem
ja śledze hokeje moje wczorajszy dzień porazka totalna ,próbuje już grać single na HOKEJU ,musze cos ugrać 1 wszedł już hokej jest kasa z niego ,jeszce nie rozliczyli mi go ,do 12 maja czas bo chce zagrać u 20 na Overki
Pozdrawiam i super ż ejesteś ,ostatnio ci wysłałem wiadomość na pv ,odczytałeś to super
Finlandia gra świetnie, dziś bardzo wyrównany pojedynek z mocną Słowenią,są w formie, dużo trójek wpada. Szaleje Salin i Markinen(nie wiem czy w końcówce dziś nie doznał poważnej kontuzji). Grają u siebie, raczej mamy tu bardzo małe szanse.
Meksyk,jeśli gra ciągle tym samy składem co tydzień temu,to powinien powalczyć z Argentyną.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje to finów Atakuje nieźle ,ciekawe jaki kurs będe miał jutro ,jak w miare 1.50 to zagram za sporo
Dzięki za Odpowiedź Argentyny nie ruszam1.22 kurs dali ,odpuszczę bo moż ebyć niespodzianka dzięki tomek daj znać jeszce jak coś będziesz miał z kosza ,ja zagram jak rozliczą 1 mecz Hokejowy kasa zamrożona jest ,ale szybko rozliczają mi więc powinni do 4 góra rozliczyć i wtedy zagram jak nie usne ,bo coś mam nerwa troche na hokeja ,ale to moja wina jest za bardzo zaszalałem jak opisałem w temacie swoim
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dziękuje to finów Atakuje nieźle ,ciekawe jaki kurs będe miał jutro ,jak w miare 1.50 to zagram za sporo
Dzięki za Odpowiedź Argentyny nie ruszam1.22 kurs dali ,odpuszczę bo moż ebyć niespodzianka dzięki tomek daj znać jeszce jak coś będziesz miał z kosza ,ja zagram jak rozliczą 1 mecz Hokejowy kasa zamrożona jest ,ale szybko rozliczają mi więc powinni do 4 góra rozliczyć i wtedy zagram jak nie usne ,bo coś mam nerwa troche na hokeja ,ale to moja wina jest za bardzo zaszalałem jak opisałem w temacie swoim
Trzeba koniecznie sprawdzić co z Markinenen, bo młody tu gra świetnie i jego strata,może być znacząca. Czekamy na kursy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
1.63 mam n fINÓW ,kurde kusi mnie słowenia z Grecją ale odpuszczam ten 1 meczyk gram co mi podpowiedziałeś
Dziękuję i gratulacje za siatkę ja pewnie brak tego Live miałem
Hokej nie ciekawie sie zapowiada London 2-3 over trafiony 4,5 Erie 2-1 po1 tecji ,ale 2 hokeje na straty poszły i znowu straciłem troche ,muszę wszystko zmienic podejście do stawkowania ,za bardzo szaleje :oops: ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
1.63 mam n fINÓW ,kurde kusi mnie słowenia z Grecją ale odpuszczam ten 1 meczyk gram co mi podpowiedziałeś
Dziękuję i gratulacje za siatkę ja pewnie brak tego Live miałem
Hokej nie ciekawie sie zapowiada London 2-3 over trafiony 4,5 Erie 2-1 po1 tecji ,ale 2 hokeje na straty poszły i znowu straciłem troche ,muszę wszystko zmienic podejście do stawkowania ,za bardzo szaleje :oops: ????
Albo odpuścić hokej ???? co do tenisa,to podziwiam,za gracie,ja nie mam tyle zdrowia;)
Gdybym wiedział,że zagra Markinen w Finlandii to już bym ładował.
Grecja -Słowenia ,to ciężki mecz do typowania, u Greków atmosfera podobno nie najlepsza i Antenoukumpo,zrezygnował w ostatniej chwili,ale to ciągle dobry zespół. W Słowenii natomiast,wiadomo,ciągnie ich Dragić.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To jeszcze poczekać na skład czy ładować ,bo niewiem sam ,mam dziwne myśli
Dziękuję poczekam do 16 i zobacze co będzie z tą Finlandią
Hokej lubie tylko coś 1 nie wchodzi London 2-3 jak podawałem London I ernie tylko London w uja leci ernie 3-1
zaraz idę spać niema co się męczyć ,już mnie oczy bolą i plecy od siedzenie
Dziękuje i życze wszystkim Powodzenia w wygrywaniu Buka
Miłej nock życzę wszystkim i Niedzieli w rodzinnej Atmosferze???? ???? ;):cool:
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
To jeszcze poczekać na skład czy ładować ,bo niewiem sam ,mam dziwne myśli
Dziękuję poczekam do 16 i zobacze co będzie z tą Finlandią
Hokej lubie tylko coś 1 nie wchodzi London 2-3 jak podawałem London I ernie tylko London w uja leci ernie 3-1
zaraz idę spać niema co się męczyć ,już mnie oczy bolą i plecy od siedzenie
Dziękuje i życze wszystkim Powodzenia w wygrywaniu Buka
Miłej nock życzę wszystkim i Niedzieli w rodzinnej Atmosferze???? ???? ;):cool:
Tomciomenie- trzeba wstac z krzesla i zrobic kilka przysiadow , rozprostowac plecy , wyjsc na balkon/ podworko i odetchnac zimnym , nocnym powietrzem albo przebiec sie po parku lub rowerem po lesie ???? ???? od razu poczujesz sie lepiej i nabierzesz sil do dalszego obstawiania meczow
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomciomenie- trzeba wstac z krzesla i zrobic kilka przysiadow , rozprostowac plecy , wyjsc na balkon/ podworko i odetchnac zimnym , nocnym powietrzem albo przebiec sie po parku lub rowerem po lesie ???? ???? od razu poczujesz sie lepiej i nabierzesz sil do dalszego obstawiania meczow
Można jeszcze bąka puścić,dla zdrowotnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom