>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
oasis 0

oasis

Użytkownik
Milenium kusi z kolei tymi łączeniami zakładów z jednego zdarzenia, kursy jednak ma stosunkowo niskie.
W jaki sposób mogę łączyć kursy w milenium, np w koszykówce czy tenisie?
Milenium ma fajny Bonus. Gdy zagramy za 3000 tys dostaniemy za free wolne 760 pln które możemy wypłacić
Wyjaśnij te łączenie zakładów na jednym rynku
?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Starałem się być możliwie obiektywny i dopasować do pytania, od którego temat się zaczął, a tam pisał, że gra za małe stawki, więc jeśli grasz mniejsze stawki i zdarza Ci się grać AKO, najlepszy będzie forbet ze względu na podatek 6% przy dublach i bez podatku przy AKO&gt;2,0 i trzech zdarzeniach. To mimo wszystko zrekompensuje z nawiązką mniejsze kursy. Kursowo najlepiej wypada chyba mimo wszystko Fortuna, taki przykład z wczoraj, gdy chciałem zagrać na zwycięstwo Andersona w pierwszym secie, pootwierałem parę bukmacherów i porównałem w danej chwili kursy na to zdarzenie:
1. Fortuna 3,35
2. LVbet 3,1
3. STS 3,05
4. Forbet 3,0
5. Milenium 2,9
Na resztę nie patrzyłem ;) Z STSem największy szkopuł jest z tym, że nigdy nie wiesz, kiedy serwery odmówią posluszeństwa albo zagra Ci podwójny zakład, a zdarzają się problemy z serwerami wtedy, kiedy są jakieś przyciągające graczy wydarzenia tj. np. Liga Mistrzów, więc jutro może być znów awaria ???? Mają jednak te szybkie wypłaty i to na pewno przyciąga co by nie mówić. LVbet z kolei podoba mi się ogólnie ze względu na azjany i traktowanie klienta. Generalnie jestem u nich na lekkim plusie jeśli chodzi o historię gry, a 2 tygodnie temu dostałem maila z informacją, że dziękują mi za lojalność i dostałem bonus 200zł z wymaganym jednokrotnym obrotem, tzn. gram i to co wygram mogę wypłacić:

Swego czasu mnóstwo grałem w STSie, a dostałem od nich 2x bonus na kwotę 10zł, z wymaganym trzykrotnym obrotem, gdzie do obrotu liczą się słynne tylko wygrane zakłady ???? Więc troszkę słabo ;) Milenium kusi z kolei tymi łączeniami zakładów z jednego zdarzenia, kursy jednak ma stosunkowo niskie. Totolotek zaczął z promocjami z wysokiego C, teraz już bardzo opadł i w dodatku taka nieintuicyjna strona, że właściwie tam nie gram w ogóle. Najlepiej dla Ciebie by było założyć sobie konta w kilku bukmacherach i samemu potestować możliwości. Jeśli byś chciał np. w Fortunie zakładać konto, mogę Ci wysłać zaproszenie, zawsze byśmy wspólnie skorzystali - ale jeśli byłbyś zainteresowany to podbijaj na priv ????
;)
Starałem się być możliwie obiektywny i dopasować do pytania, od którego temat się zaczął, a tam pisał, że gra za małe stawki, więc jeśli grasz mniejsze stawki i zdarza Ci się grać AKO, najlepszy będzie forbet ze względu na podatek 6% przy dublach i bez podatku przy AKO&gt;2,0 i trzech zdarzeniach. To mimo wszystko zrekompensuje z nawiązką mniejsze kursy. Kursowo najlepiej wypada chyba mimo wszystko Fortuna, taki przykład z wczoraj, gdy chciałem zagrać na zwycięstwo Andersona w pierwszym secie, pootwierałem parę bukmacherów i porównałem w danej chwili kursy na to zdarzenie:
1. Fortuna 3,35
2. LVbet 3,1
3. STS 3,05
4. Forbet 3,0
5. Milenium 2,9
Na resztę nie patrzyłem ;) Z STSem największy szkopuł jest z tym, że nigdy nie wiesz, kiedy serwery odmówią posluszeństwa albo zagra Ci podwójny zakład, a zdarzają się problemy z serwerami wtedy, kiedy są jakieś przyciągające graczy wydarzenia tj. np. Liga Mistrzów, więc jutro może być znów awaria ???? Mają jednak te szybkie wypłaty i to na pewno przyciąga co by nie mówić. LVbet z kolei podoba mi się ogólnie ze względu na azjany i traktowanie klienta. Generalnie jestem u nich na lekkim plusie jeśli chodzi o historię gry, a 2 tygodnie temu dostałem maila z informacją, że dziękują mi za lojalność i dostałem bonus 200zł z wymaganym jednokrotnym obrotem, tzn. gram i to co wygram mogę wypłacić:

Swego czasu mnóstwo grałem w STSie, a dostałem od nich 2x bonus na kwotę 10zł, z wymaganym trzykrotnym obrotem, gdzie do obrotu liczą się słynne tylko wygrane zakłady ???? Więc troszkę słabo ;) Milenium kusi z kolei tymi łączeniami zakładów z jednego zdarzenia, kursy jednak ma stosunkowo niskie. Totolotek zaczął z promocjami z wysokiego C, teraz już bardzo opadł i w dodatku taka nieintuicyjna strona, że właściwie tam nie gram w ogóle. Najlepiej dla Ciebie by było założyć sobie konta w kilku bukmacherach i samemu potestować możliwości. Jeśli byś chciał np. w Fortunie zakładać konto, mogę Ci wysłać zaproszenie, zawsze byśmy wspólnie skorzystali - ale jeśli byłbyś zainteresowany to podbijaj na priv ????
Starałem się być możliwie obiektywny i dopasować do pytania, od którego temat się zaczął, a tam pisał, że gra za małe stawki, więc jeśli grasz mniejsze stawki i zdarza Ci się grać AKO, najlepszy będzie forbet ze względu na podatek 6% przy dublach i bez podatku przy AKO&gt;2,0 i trzech zdarzeniach. To mimo wszystko zrekompensuje z nawiązką mniejsze kursy. Kursowo najlepiej wypada chyba mimo wszystko Fortuna, taki przykład z wczoraj, gdy chciałem zagrać na zwycięstwo Andersona w pierwszym secie, pootwierałem parę bukmacherów i porównałem w danej chwili kursy na to zdarzenie:
1. Fortuna 3,35
2. LVbet 3,1
3. STS 3,05
4. Forbet 3,0
5. Milenium 2,9
Na resztę nie patrzyłem ;) Z STSem największy szkopuł jest z tym, że nigdy nie wiesz, kiedy serwery odmówią posluszeństwa albo zagra Ci podwójny zakład, a zdarzają się problemy z serwerami wtedy, kiedy są jakieś przyciągające graczy wydarzenia tj. np. Liga Mistrzów, więc jutro może być znów awaria ???? Mają jednak te szybkie wypłaty i to na pewno przyciąga co by nie mówić. LVbet z kolei podoba mi się ogólnie ze względu na azjany i traktowanie klienta. Generalnie jestem u nich na lekkim plusie jeśli chodzi o historię gry, a 2 tygodnie temu dostałem maila z informacją, że dziękują mi za lojalność i dostałem bonus 200zł z wymaganym jednokrotnym obrotem, tzn. gram i to co wygram mogę wypłacić:

Swego czasu mnóstwo grałem w STSie, a dostałem od nich 2x bonus na kwotę 10zł, z wymaganym trzykrotnym obrotem, gdzie do obrotu liczą się słynne tylko wygrane zakłady ???? Więc troszkę słabo ;) Milenium kusi z kolei tymi łączeniami zakładów z jednego zdarzenia, kursy jednak ma stosunkowo niskie. Totolotek zaczął z promocjami z wysokiego C, teraz już bardzo opadł i w dodatku taka nieintuicyjna strona, że właściwie tam nie gram w ogóle. Najlepiej dla Ciebie by było założyć sobie konta w kilku bukmacherach i samemu potestować możliwości. Jeśli byś chciał np. w Fortunie zakładać konto, mogę Ci wysłać zaproszenie, zawsze byśmy wspólnie skorzystali - ale jeśli byłbyś zainteresowany to podbijaj na priv ????
Dzięki Piotrek za odpowiedź. Konta mam już wszędzie w ziemniakach, bo w sts i toto grałem lata temu, w fortunie i lvbet, oraz forbet zakładałem gdy dawali jakieś grosze na start bez depo ;) Więc konta są. Z racji że jestem za Wisłą a LVbet jest naszym sponsorem, to pewnie są czasem jakieś zakłady lub promocje dla naszych kibiców. Więc nie wiem czy nie skuszę się na Lvbet skoro żaden z buków nie wyrasta ponad resztę jakoś bardzo, a na dodatek jest jakaś szansa na takie bonusy jaki Ty dostałeś. Ja gram od wielu lat w 95% przypadków sam live. W większości jest to tenis ;)
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
olivo totalnie bez formy i jakim cudem on był faworytem o_O set 2 gem 5 caruso @ 2,8 uni. jak nie przebije w aut albo w siatke to wali baloniki przez środek
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z racji że jestem za Wisłą a LVbet jest naszym sponsorem, to pewnie są czasem jakieś zakłady lub promocje dla naszych kibiców. Więc nie wiem czy nie skuszę się na Lvbet skoro żaden z buków nie wyrasta ponad resztę jakoś bardzo, a na dodatek jest jakaś szansa na takie bonusy jaki Ty dostałeś. Ja gram od wielu lat w 95% przypadków sam live. W większości jest to tenis ;)
To jeśli chodzi o takie bonusy to tradycyjnie co rundę jest bonus 50zł z obrotem 3x 1,75 dla posiadaczy karnetów, a okazyjnie zrobili promocję np. na Derby, że postaw na Wisłę, a jeśli nie wygra Derbów, ale strzeli przynajmniej bramkę, to dostaniesz zwrot do bodaj 50zł ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom