>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina : Tenis
Rozgrywki : ATP St. Petersbourg
Spotkanie : G. Pella vs V. Troicki
Aktualny wynik : 0-1s 0-0g
Typ : Zwycięzca 2 seta - V. Troicki
Kurs : 1,67
Stawka : 8 / 10

Bukmacher : Dafabet
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
Mam pytanie z ciekawości bo ostatnio myślałem o tym, jest jakiś buk co ma ofertę że wybierasz sobie ligę i możesz zagrać over/under bramek w całej kolejce?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Mam pytanie z ciekawości bo ostatnio myślałem o tym, jest jakiś buk co ma ofertę że wybierasz sobie ligę i możesz zagrać over/under bramek w całej kolejce?
Ruscy chyba, na pewno na LM było over home team goals/over away team goals. W weekend w Bundeslidze i BPL bodajże też widziałem, ale się nie skupiałem
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Polecam dziś obejrzeć Zdzieszowice, z zawodnikiem który mógłby być gwiazdą w reprezentacji,a wybrał grę w 3lidze ???? o którym Legia do tej pory się rozpisuje,że ich olał w 2012. Pogoń wysłała pismo do klubu o tego zawodnika,ale on się nie rusza stamtąd. Na mecze pucharowe z moncymi drużynami trenerzy uczulają zawodników by nie niego uuważali i nie dali mu podejść z piłką pod ich pole karne bo ich będzie mijał jak tyczki, np Górnik Łęczna ostatnio. Ps.ja go znam.
Warto coś spróbować np ,że strzelą, bo hc jest dość dobrze ustawione i takie 2.5 po 1.50 to takie średnie,ale wg mnie wejdzie.
Legia w pół rezerwie ,mecz od 15:15 Polsat Sport.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom