>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Jak to możliwe że dzisiaj Vancouver gra o 4:00 rano z Calgary oraz o 13:30 LA Kings. Ktoś coś wie . Może któryś mecz będzie odpuszczony?
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Jak to możliwe że dzisiaj Vancouver gra o 4:00 rano z Calgary oraz o 13:30 LA Kings. Ktoś coś wie . Może któryś mecz będzie odpuszczony?
Oilers i Flames z tego co wiem 2 mecze o tej samej porze rozgrywali. Oni tam maja po 50 kilka zawodnikow na obozach.
 
5567 719

5567

Użytkownik
ahahhahaha ale beka z tych meczyków latino jest. Gra sobie Santos w Copa Libertadores, od 84min. do 90min. jest przerwa w grze, bo jeden drugiego opluł i takie tam, no i sędziemu tyle zeszło z ogarnięciem sprawy, wcześniej kilka zmian przeprowadzonych przez oba zespoły, no i ile doliczył kalosz? 4 minuty ;] ;] ;] Do tego wynik 0-1, mecz decydujący o awansie... No jaja...
Ameryka Południowa niczym nie różni się od Afryki i od dawna to powtarzałem. Trzeci Świat i tyle.
 
verno 688,8K

verno

Znawca - Hokej
ahahhahaha ale beka z tych meczyków latino jest. Gra sobie Santos w Copa Libertadores, od 84min. do 90min. jest przerwa w grze, bo jeden drugiego opluł i takie tam, no i sędziemu tyle zeszło z ogarnięciem sprawy, wcześniej kilka zmian przeprowadzonych przez oba zespoły, no i ile doliczył kalosz? 4 minuty ;] ;] ;] Do tego wynik 0-1, mecz decydujący o awansie... No jaja...
Ameryka Południowa niczym nie różni się od Afryki i od dawna to powtarzałem. Trzeci Świat i tyle.
Kiedyś &quot;w tym terenie&quot; też była akcja kontuzja+zadymka 9-10min nie licząc innych przerw wcześniej i doliczył 5min ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Baby w sporcie to jest straszny brak mózgu ???? Baby to jednak tylko do gotowania i wypinania się nadają ????
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina : Tenis
Rozgrywki : Challanger Izmir
Spotkanie : A. Celikbilek vs S. Doumbia
Aktualny wynik : 1-1
Typ : Zwycięzca 1 set - A. Celikbilek
Kurs : 2,18
Stawka :
7 / 10
Bukmacher : Dafabet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom