>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
miałem poniżej 7,5 zbiórki mozgova, gość na 6 minut przed końcem meczu miał 5 zb i 4 faule i skończył mecz z 9 zbiórkami według fiba i zaliczali mu jako zbiorkę odbijanie piłki która spadała, nawet w jednej ręce jej nie trzymał i zawalił mi kupon na 13k jak pech to pech
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
miałem poniżej 7,5 zbiórki mozgova, gość na 6 minut przed końcem meczu miał 5 zb i 4 faule i skończył mecz z 9 zbiórkami według fiba i zaliczali mu jako zbiorkę odbijanie piłki która spadała, nawet w jednej ręce jej nie trzymał i zawalił mi kupon na 13k jak pech to pech
bo Mozgov to kawal chlopa jest, zawodnik z faulami ale w obronie procz zaslon nie bioracy fauli na sie bie no to skonczyl
czesto i duzo lapie fauli na poczatku meczy ale pozniej go oszczedzaja i jak trzeba bronic to dostaje zmiane, i qchodi taki z 4 faulami gdzie ma za zadanie jedynie rzucac z trumny czy dobijac rzuty i zbierac pilki..
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Kurde, 4 miechy temu wbiłem Globala (przeszedlem gre) xD i nie miałem styczności z Csem od tego czasu, ani z meczami Virtusow. To co dzisiaj pokazali to dno i kupa mułu, tak chujowo grających Polaków nie widziałem, na prawdę, niech zrobią zmiany w składzie bo nic juz nie osiągną. Z drugiej strony, ktory z nich bedzie sie chciał wyrzec takiej kasy jaką dostają...
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ja wiem, ze tutaj w tym dziale jest patologia i ze sa tutaj sami wygrani, ktorzy graja milion typow na dzien i nie maja co robic ze swoim zyciem w wolnym czasie...
No ale jak juz wszedlem i przejrzalem 3 ostatnie strony to wlasnie sie dowiedzialem, ze Brownowi oplacalo sie przegrac i oddac 6500 tysiaca dolarow, zeby pojechac do Metz i za potencjalny mecz kwalifkacji wygrac 3000 dolarow.
Ktory geniusz to znowu wymyslił ?
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ja wiem, ze tutaj w tym dziale jest patologia i ze sa tutaj sami wygrani, ktoryz garaj milion typow na dzien i nie maja co robic ze swoim zyciem w wolnym czasie...
No ale jak juz wszedlem i przejrzalm 3 ostatnie strony to wlasnie sie dowiedzialem, ze Brownowi oplacalo sie przegrac i oddac 6500 tysiaca dolarow, zeby pojechac do metz i za potencjalny mecz kwalifkacji wygrac 3000 dolarow.
Ktory geniusz to znowu wymyslił ?

Niestety nikt kto nie pogral rekreacyjnie chcoby w tenisa nie zrozumie specyfiki tego sportu i gry.
Ale zapomnailem, przeciez tutaj nie ma czlowieka, ktory nie gra w tenisa. Tutaj 10/10 jest Federerem swojego miasta i pewnie dlatego 38 mln kraj nie ma praktycznie zadnego dobrego tenisisty.
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
Ja wiem, ze tutaj w tym dziale jest patologia i ze sa tutaj sami wygrani, ktorzy graja milion typow na dzien i nie maja co robic ze swoim zyciem w wolnym czasie...
No ale jak juz wszedlem i przejrzalem 3 ostatnie strony to wlasnie sie dowiedzialem, ze Brownowi oplacalo sie przegrac i oddac 6500 tysiaca dolarow, zeby pojechac do Metz i za potencjalny mecz kwalifkacji wygrac 3000 dolarow.
Ktory geniusz to znowu wymyslił ?
Ci którzy potopili ????
 
J 0

jabada

Użytkownik
Ja wiem, ze tutaj w tym dziale jest patologia i ze sa tutaj sami wygrani, ktorzy graja milion typow na dzien i nie maja co robic ze swoim zyciem w wolnym czasie...
No ale jak juz wszedlem i przejrzalem 3 ostatnie strony to wlasnie sie dowiedzialem, ze Brownowi oplacalo sie przegrac i oddac 6500 tysiaca dolarow, zeby pojechac do Metz i za potencjalny mecz kwalifkacji wygrac 3000 dolarow.
Ktory geniusz to znowu wymyslił ?
Zajmij sie pisaniem pseudo analiz w dzialach po kursach 1.22 do AKO xD pewnie nie widzisz nic dziwnego w tym ze dredziarz przegral mecz i 1:4* 40:15 przeciez to normalne ze nagle zapomnial jak sie trafia w kort
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Tutaj ludzie wylewają swoje frustracje, bo już są na takim stadium, że w ciągu dnia chcieliby same wygrane, a nawet jak się trafi kilka, to się zabierają za coś na czym nie mają pojęcia bo chcą więcej. Bukmacherki trzeba się nauczyć, a granie na live to duże ryzyko, zwłaszcza granie w tenisa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom