>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W drugim secie zagralem Francje, w 3 zagralem Iran, w czwartym tez zagralem Iran, a w piatym Francje...czy da sie lepiej rozpoczac niedziele ? ????
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 12:00 (17.09.2017)
Spotkanie: Alaves - Villareal
Typ: Villareal
Kurs: 9.00
stawka: 6000,00 zł
ew. wygrana: 54.000.00 zł
buk: bet365


Villareal w h2h z tym zespolem mial w ostatnich 2 meczach, dwa razy pierwszy 9 rogow. Ostatnie dwa mecze przeciwnicy Alaves nabijali sobie takze po 9 rogow odpowiednio Celta Vigo 9 przed tygodniem i 2 tyg temu Barca 14.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Vesely @2.32 Fortuna
W I meczu wygrał z De Bakkerem, który na clay&#39;u moim zdaniem jest nieco lepszy od Haase. Holender przegrał z Rosolem, który z kolei wydaje się słabszy od Vesely&#39;ego. Skąd takie kursy na ten mecz? Statystyki na clay&#39;u też przemawiają za Czechem, jedynie publiczność może być problemem, ale żeby aż tak? Kursy wzrosły z @1.80 i mam nadzieję, że nie jest to powodem jakiś kłopotów zdrowotnych Jiriego. Haase wczoraj grał jeszcze debla, więc na pewno może to odczuć, tym bardziej że w piątek też spędził na korcie ponad 3h (podobnie jak Vesely). Value jak dla mnie i biorę z chęcią ten kurs.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 12:00 (17.09.2017)
Spotkanie: Alaves - Villareal
Typ: Villareal
Kurs: 9.00
stawka: 6000,00 zł
ew. wygrana: 54.000.00 zł
buk: bet365

Villareal w h2h z tym zespolem mial w ostatnich 2 meczach, dwa razy pierwszy 9 rogow. Ostatnie dwa mecze przeciwnicy Alaves nabijali sobie takze po 9 rogow odpowiednio Celta Vigo 9 przed tygodniem i 2 tyg temu Barca 14.
nie wierze, o ile to nie fejk by po takiej analizie grać to za takie pieniądze. Już ci kolego oświadczam że, Żółta Łódź podwodna nie nabija korków nie ma tam stylu gry czyli rozciąganie gry pod korki. Bardziej grają środkami pod Bacce. Będzie to ciężki mecz ogólnie a szanse ogólnie na korki są nie wielkie w takim meczu. Oczywiście wydarzenia mogą to zmienić w przypadku gola Alaves i np czzerwonej wiadomo rywal ruszy a tak to marne szanse.
Przyznaj że, to bardziej ślepak może sie uda.
Villarreal jest po LE jak otworzą wynik to już możesz obiad szykować.
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
@up ale z czym TY masz problem? co mam sie &quot;przyznac ze to slepak i moze sie uda&quot; ?CZY JA TUTAJ PISZE ZE PEWNIAK I NA 100 PROCENT WEJDZIE? i jeszcze mi wyjezdzasz ze jakims fejkiem, dobrze sie czujesz? nie kazdy gra tutaj w sts i za 10 zł.
 
R 125

roger12

Użytkownik
@up ale z czym TY masz problem? co mam sie &quot;przyznac ze to slepak i moze sie uda&quot; ?CZY JA TUTAJ PISZE ZE PEWNIAK I NA 100 PROCENT WEJDZIE? i jeszcze mi wyjezdzasz ze jakims fejkiem, dobrze sie czujesz? nie kazdy gra tutaj w sts i za 10 zł.
Luzuj i przeczytaj to co napisałem.. mimo wszystko powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom