>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Crvena to bierze, czym jest w ogóle Zalgiris żeby w meczu 50/50 dawać na nich 1,3? Nie grałbym, bo top szanuje Sarunasa, mają Pangosa, ale w tu jest za dużo
Crvena @ 3,2
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Kalju - Infonet 1 @2,4
Kalju over 1,5 bramki @1,94

Śmierdzi na kilometr. Już parę razy połamali w swojej historii, a Infonet chyba dorabia na końcówce sezonu patrząc na ich dwa ostatnie spotkania. Nie wiadomo, gdzie lepsze jaja, czy dostać trójkę od jakichś rumunów w drugiej połowie co pre @9 stali czy od Levadii w 2 minuty.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Czarni Radom zdecydowanie lepiej od połowy 2 seta nękają zagrywką Kielczan, jeżeli utrzymają w 3 i 4 secie dobry serwis i poprawne przyjęcie biorą to za 3pkt. w unibecie kurs 1.8 na Czarnych handi setowe -1,5⛔
Niestety za dużo błędów serwisowych po stronie Czarnych, Zaliński i Fornal poniżej oczekiwań
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Khimki
Kalju - Infonet 1 @2,4
Kalju over 1,5 bramki @1,94

Śmierdzi na kilometr. Już parę razy połamali w swojej historii, a Infonet chyba dorabia na końcówce sezonu patrząc na ich dwa ostatnie spotkania. Nie wiadomo, gdzie lepsze jaja, czy dostać trójkę od jakichś rumunów w drugiej połowie co pre @9 stali czy od Levadii w 2 minuty.
No pograłem... ale Kalju czerwo ;(
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Kalju - Infonet 1 @2,4
Kalju over 1,5 bramki @1,94

Śmierdzi na kilometr. Już parę razy połamali w swojej historii, a Infonet chyba dorabia na końcówce sezonu patrząc na ich dwa ostatnie spotkania. Nie wiadomo, gdzie lepsze jaja, czy dostać trójkę od jakichś rumunów w drugiej połowie co pre @9 stali czy od Levadii w 2 minuty.
Szybkie czerwo u gospodarzy, to jak grają po jednym mniej to jeszcze ładuje się w over 2,5 @2,00
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Crvena to bierze, czym jest w ogóle Zalgiris żeby w meczu 50/50 dawać na nich 1,3? Nie grałbym, bo top szanuje Sarunasa, mają Pangosa, ale w tu jest za dużo
Crvena @ 3,2
Nawet jesli Zvezda to wygra,to skąd te 50/50 ?Skladem, Zalgiris dużo mocniejszy, fakt nie grają jeszcze nic wielkiego,ale myślę,ze ko kwestia czasu,bo mocno przebudowali zespół.
Zvezda również z nowym skladem w tym sezonie,ale wiadomo serbowie to tez nie ogórki.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nawet jesli Zvezda to wygra,to skąd te 50/50 ?Skladem, Zalgiris dużo mocniejszy, fakt nie grają jeszcze nic wielkiego,ale myślę,ze ko kwestia czasu,bo mocno przebudowali sklad.
Zvezda również z nowym skladem w tym sezonie,ale wiadomo serbowie to tez nie ogórki.
Kogo masz takiego w Zalgirisie zeby powiedziec, ze duzo mocniejsi? Bo ja tam jakichs crackow nie widze.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kogo masz takiego w Zalgirisie zeby powiedziec, ze duzo mocniejsi? Bo ja tam jakichs crackow nie widze.
Nie będę wymieniał,ale skład mają nieporownywalnie lepszy.Co nie znaczy,ze dalbym rękę uciąć dzis za Zalgiris,bo oglądałem ich ostatnie mecze i tam nie ma jeszcze formy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom