>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Najmniejszy zaklad na cloudbrt to aktualnie 58 pln nie wiem co za debil to wymyslil

Absurd &quot;ci co sprzedali...&quot; codziennie może kupić kawałek i przeczekać spadek potem sprzedać. Wiadomo, że spadnie ale potem znowu skoczy. Rośnie bo pieniądze pojawiają się na giełdzie. Pomyśl, że dopiero promil ludzi tego używa to jak ma, to się nie rozwijać? Kupujesz cena na giełdzie rośnie, sprzedajesz jak zarobiłeś i tak na okrągło. Jak na każdej innej giełdzie. Porównywanie Bitcoina do Ambergold jest no conajmniej kiepskie, delikatnie mówiąc. Tam nikt nie zarobił a ty kupując np. w 2016 po 1500 pln możesz sobie dzisiaj wypłacić 55 tys. To gdzie masz wałek? I druga sprawa ty myślisz, że cbsnews, bedzie pisać inaczej. Dolar w opałach... Twoje pieniądze już dawno sa cyfrowe a o tym nie wiesz, przelewasz tylko cyferki, jak wybuchnie jakaś wojna to zostajesz z tym co masz w portfelu, banki nie będą działać. Bitcoina będziesz mieć niezależnie od tego czy jesteś USA, Canadzie czy Tadzykistanie. A pieniędzy nikt nie jest w stanie dodrukować, mało tego, aktualnie jest już oficjalną waluta Japonii, a największe kraje budują infrastrukturę informatyczne na podstawie Blockchain. System idealny. Nie wiem czy wiesz ale są już 3 Bitocoiny BTC, BTG i BCC do do tego pełno innych walut, które rozwijają się równie szybko. Bitcoin jebnie ale tylko 1 momencie - powstania procesorów kwantowych. Ps. Tak samo jak aktualna bankowość. Dlatego polecam już teraz kupić np. IOTA po pare groszy. Potem bedziesz w grupie która zarobiła, a nie w grupie sceptyków, która nie może uwierzyć.
Jak wybuchnie wojna, to zadna waluta nie bedzie miala wartosci czy to Bitcoin czy euro, dolary czy jakiekolwiek inne. Po drugie, sltszales o czyms takim jak tulipomania? jest roznica po miedzy normalnym zyskiem a nie realnym odzwierciedleniem. Po 3cie, wartosc Bitcoina jest wielka tylko i tylko dzieki obrotowi dolara ktory mozesz wymieniac. Np masz 1 bitcoin i wymieniasz go na 19,000 dolarow. Jesli bitcoin wyprze dolara czy jakakolwiek inna walute to ten system przestsnie istniec i myslisz ze dostaniesz przewalutowanie 1vs1? myslisz ze jak Polska by zaakceptowala Euro to kazda zlotowka bedzie rownowarta 1 euro w przeliczniku? Po 4te, jesli teraz masz 10 bitcoinow dla przykladu, dolar, euro, yuan pojda w zapomnienie, wiec pozostanie kryptowaluta jaka jedyna forma pieniedzy. Wtedy juz nie bedzie przewalutowania, a wiec wartosc bitcoina drastycznie spadnie. Kupno 1 chleba bedzie warte 1 bitcoina ???? dla przykladu. Po 5te, ludzie sa naiwni co do pomyslu ze bitcoinowe tranzakcje nie sa kontrolowane, tudziez aninimowe i to tez bujda ???? . W Internecie, w swiecie elektroniki wszystko da sie obejsc i napewno nie ma czegos takiego jak anonimowosc. Niby powiesz ze z bitcoinami jest inaczej, ale pomysl...zeby znac Twoja tranzakcje bitcoinowa wystarczy ze mam dostep do Twojego komputera w stylu &quot;remote view&quot;. Chociaz bitcoin jest kruptowany, to i tak taka NSA ma mozliwosc wejsc na Twoj komputer po cichaczu, i sprawdzic co robisz. Zobaczy ze kupujesz bitcoina, placisz tu i tu, wchodzisz na taka strone. W klawiaturze wpisujesz &quot;przelej 10 bitcoinow&quot; itp. Najlepszym przykladem masz obecne smartphony. Chyba kazdy app potrzebuje pozwolenia do wejscia w Twoje kontakty, zdjecia, video, MIKROFON...itp. Po 6te, juz teraz bitcoin jest kontrolowany(prawnie) i zmieni sie to drastycznie jesli bitcoin wejdzie w zycie. Przeciez musza byc jakies ograniczenia prawne, bo inaczej wszystkie instytucje rzadowe i nie tylko przestaly by istniec bo ani dodacji ani nic.
Tak jak pisalem, zarobic, i faktycznie da sie zarobic, ale tylko Ci co teraz wyciagaja kase przy 19,000 za bitcoina. Kazdy kto trzyma dalej ma nie riwno pod sufitem.
Niektorzy w ciagu paru miesiecy stali sie bogaci i z paru dolarow zainwestowanych maja juz po 10-100(pieniedzy ktorych nigdy w zyciu nie widzieli)tysiecy dolarow i nie wyciagaja, tylko pazernie czekaja ze pojdzie wyzej.
Co do tych co powiedza ze pisze tak bo nie kupilem bitcoina wczesniej i nie zarobilem. Moja odpowiedz jest taka: Czy czujesz niedosyt? wplaciles/las $1000 kupujac jednego bitcoina na poczatku roku masz $19,000 teraz. A pomysl gdybys zainwestowal/a ten tysiac w 2010 roku....dzisiaj bylbys/bylabys milarderem i byl /a gronie najbogatszych....bylo tak blisko byc najbogatszym czlowiekiem,no ale trudno, na pocieszenie pozostaje 10-100k ktore obecnie zarobilem/am ????
P.S. Najlepsza byla, jest i pozostanie gotowka. Najbardziej anonimowa. Rzad nie wie gdzie ja wydaje, nikt mnie nie sledzi i moge ja wydawac nawet jak elektronika padnie, z kartami kredytowymi wliczajac.
Aha, o i przypominam ze 35% zyskow nalezy do udzialowcow ???? ???? ????
Ci co dalej czekaja na wzrost bitcoina sa jak Karol - Trzeba inwestowac dalej
Ci co wyciagaja sa jak Norek - One i tak juz duzo urosly (200zl zainwestowane ???? )
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie wiem jak mam ci odpisać, bo dosłownie wszystko ale to wszystko co napisałeś to stek bzdur. Nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. Tyle w temacie
Okay ???? zeby pozniej tylko nie bylo &quot; I told You so&quot; ???? Zeby sie wypowiadac trzeba miec zdrowy rozsadek. Polecam sie zapoznac z historia, nie pierwszy raz takie co jest ( taki wzrost inwestycji - mowa np o tulipanomani) a i tak ludzie ida w zaparte i mysla ze tym razem bedzie inaczej ???? . Who doesnt learn from the history is doomed to repeat it. ????
No nic, koniec tematu.Kazdy niech tam inwestuje w co tylko chce ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
ATP , ja tez wolę gotowke - jest zapach , szelest papieru w dloniach ???? jak Floyd Mayweather , ktory zawsze ma przy sobie torbę z milionem dolarow i nie korzysta z zadnych kart itp ????
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
hehe znowu to samo , kolejne zaslepione masy kolejnym produktem w który mają zostac ubrane
z bitcoinami bedzie tak jak ze wszystkimi innymi inwestycjami na których mozna grac na spadki , interes przejmą wielcy gracze jak juz ie przejeli i oni beda kosic kase na płotkach , zarobia tez ci którzy potrafia wcisnac sie pomiedzy wielkich graczy a płotki , tak jak to jest np na indeksach
jezeli ktos mowi ze bitcoin zastapi walute to oznacza ze niema pojecia o swiecie o mechanizmach jakie nim kieruja o geopolityce i ekonomii z niej wynikajacej , amerykanie wydaja setki miliardów dolarów rocznie na utrzymanie floty która broni porozumieia z Bretton Woods i pozwolą sobie na koniec ich hegemonii swiatowej przez kryptowalute hehe to samo tyczy sie chin , co trzeba mieć w deklach zeby wierzyc ze system swiatowy zostanie zmieniony przez kryptowalute gdy potezne mocarstwa szykuja sie do konfrontacji o kontrole nad pieniadzem
to nie zmienia faktu zemozecie a tym zarobic nawet na ponzim da sie zarobic jak sie w odpowiednim czasie wejdzie i wyjdzie ale skoczy sie jak zawsze płotki zostana ubrane

i na koniec pod rozwage , wejdzcie sobie na twitera i macie tam reklame bitcoina ...bitcoin bedzie po milion dolarów i odpowiedzcie sobie a pytanie kto za nia płaci i w jakim celu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jeżeli myślisz, że bitcoina można trzymać tylko na komputerze i telefonie to już mi się odechciewa. Możesz go trzymać na kartce papieru albo w głowie. I co NSA będzie miało dostęp do mojego komputera albo głowy? Chłopie ty tak chrzanisz, że głowa mała. Do edukuj się potem siej teorie. Podajesz przykłady, że jak Amber Gold. Tylko, ze do Amber Gold tylko wpłacali, nikt nie wypłacił. Codziennie traderzy grają na giełdzie i zarabiają. Znowu absurd. To jest jak rynek akcji sprzedaje kupujesz sprzedajesz kupujesz, które wykorzystywane są jak zwykła waluta &quot;a inwestujcie w co chcecie&quot;, skumaj jedną rzecz, której nie rozumiesz. Skoro są już wtyczki w sklepach możesz sobie płacić w żabce to czy możesz przestać myśleć, że to tylko inwestycja? Bo chyba masz z tym problem. Złotem w żabce nie zapłacisz.
&quot;35 % zysków należy do udziałowców&quot; - zastanów się nad tym zdaniem i pokaż mi gdzie to znalazłeś, bo po prostu kłamiesz. Kupuje koparkę kopię 3 miesiące Bitcoina (można też kopać 100 innych walut dla twojej wiedzy) za prąd zapłacę przez ten okres 10 tys. zarobie 5 tys. To jak z tymi udziałowcami? Przecież chrzanisz 3 po 3. Tak na początku bitcoin był tani w wydobyciu ale też był tani na rynku. Nikt nie był wstanie przewidzieć jego sukcesu taka jak tysięcy innych walut.
Panie, z 35% udzialowcow to byl tekst z miodowych lat ???? Norek zainwestowal 200zl zeby miec &quot;fortune&quot; ???? a jaka to byla fortuna to kazdy wie kto ogladal ten odcinek.
Co do bitcoina, jeszcze wczoraj byl 19k, teraz sprawdzilem i juz 15.5k...Jak mozna ryzykowac w cos tak chwiejnego. Spadnie ponizej 10k, to ludzie zaczna wysprzedawac, i wartosc bitcoina spadnie jeszcze bardziej.Ale jak pisalem, kazdy robi jak uwaza. Ja napewno bitcoina nie kupie ???? ale mam jedno zdanie do reszty:
Kupujta Bitcoina Kupujta! - &quot;Ludzie ludzie zwarowalem! pieniadze rozdaje...szanowny pan wygral!&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom