>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
nie jest prawda ze do ambergold tylko wpłacali , nie masz pojeciao czym piszesz , ci co wczesie weszli i zrealizowali zyski zarobili na tym polego ten system Ponziego
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
jakieś układy w ręcznej będą w ostatnich spotkaniach ? kto z której pozycji awansuje ? jakie losowanie czy co ? bo chcę iśc w strone Czarogóry w meczu z Brazylia ?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
mając 1,5 minuty do końca i przewage 3 bramek zremisować i specjalnie oddawać piłkę jak jest 10 sek do końca? no to jest skandal co sie dzieje na imprezie rangi mistrzowskiej, mój boże...
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Paragwajki wcale nie lepsze, takie kursiwo koło nosa, bo zagrały patolę przez ostatnie 10 minut... ehh szkoda gadać na te baby
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Chiny - Kamerun to już w pierwszej połowie jak szła bramka za bramkę,pachniało najlepiej płatnym wałkiem jaki da się zrobić czyli HT/FT - X/X ,nie wiem jaki dokładnie był kurs ,ale mniej więcej ze 60.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja mówię żebyś nie opowiadał farmazonów. A ty dalej o tym inwestowaniu... Ludzie tego używają jako środka płatniczego. Mam wrażenie, ze masz problemy z czytaniem bo ludzie to czytają a teksty z amber gold to jakby jakąś starą babe na ulicy słuchał. Wyślij milion dolarów do innego kraju 2 przewalutowania + potężny procent dla banku. A tutaj 2 Euro.... wolny pieniądz! Nie widzisz zalet i nie masz o tym pojęcia.
to niech uzywaja nawet jako srodka na przeczyszczenie, jak wierzysz tak w bitcoiny to popros o wyplate w tej walucie. To jest bardziej chwiejne jak dolar w pewnym momencie. Chyba, ze jestes dobrym hardcorem i co ranek chcesz sprawdzac o ile spadlo czy wzroslo. Nie wiem jaka szkole konczyles ale o ekonomii to ty nie masz zielonego pojecia.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Idąc twoim tokiem rozumowania to ty poproś o wypłatę w Rublach, geniuszu... Tak, kurs jest chwiejny bo wartość reguluje popyt. Niestety podaż jest obcięta, dlatego takie bum. Rynek kiedyś się wyreguluje. Ale to ja jestem słaby z ekonomii mistrzu od wyzywania.
od wyzywania? aha ogarnij, i napisz te wyzywania, nie trzeba konczyc podstawowki, zeby wiedziec ze popyt kształtuje podaż.
Aha wartosć reguluje popyt, to w momencie gdy stworze produkt nie pewny jak wiele innych, ale bedzie bardzo nieatrakcyjny, ja za niego bede żądał za wiele z obiecankami, ze sprzedacie go kiedys drozej. co ty pieprzysz, ze wartosc bitcoina kształtuje jego popyt. Chyba jeszcze nie teraz, a nawet jak teraz, to kto da Ci gwarancje, ze na tym zarobisz.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Fnatic - Optic; o26.5 @1.85 mapa 1
Fnatic - Optic; o26.5 @1.85 mapa 2
Obie drużyny mają podobny mappool, myślę że skończy się 2;0 dla fnatic ale obie mapy będą wyrównane
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Przy produktach tak ale nie koniecznie to trzeba wiedzieć odnośnie Bitcoina, a będzie ich &quot;wyproduktowanych&quot; tylko 21 milionów. Przepraszam, nie chodziło mi o wyzywanie a o obrażanie, dotyczące skończonej szkoły. Pilnuj swojego noska i pensji.
obrazić też Cie nie obraziłem, bo mogłes skonczyc inna szkole, mozesz byc profesorem, zadnej obrazy z mojej strony nie bylo. Chyba, ze marzyłes o ekonomii cale zycie w takim razie moglem Cie urazić nieswiadomie pzdr.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Przy produktach tak ale nie koniecznie to trzeba wiedzieć odnośnie Bitcoina, a będzie ich &quot;wyprodukowanych&quot; tylko 21 milionów. Przepraszam, nie chodziło mi o wyzywanie a o obrażanie, dotyczące skończonej szkoły. Pilnuj swojego noska i pensji.
E: A kto ci da gwarancje ze zarobisz na dolarze? To środek płatniczy
Tak popyt....
juz nie jedni &quot;zarobili&quot; na frankach biorac mieszkania w kredycie, nie mam zamiaru zarabiac na dolarze podalem glupi przyklad.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom