>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Już nawet bym nie żałował tej przegranej kasy, należało się zwycięstwo Mouz szczerze powiedziawszy. Patologia Faze, które niby jest drugie na świecie, a grali dzisiaj parodię, a nie CS GO ???? Przegrać 29 rundę na Mirage to było mistrzostwo
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Ale szkoda mouz jezuu ⛔
za kazdym razem jak skanowali przez smołe czy coś to zostawało kilka hp dla faze. No niestety meczycho ultra zajebiste, ale szkoda w huk, szczescie dzisiaj było z faze, ale pokazali klase chłopaki
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
hahahah, ja mialem over 48,5 Jamesa :V to pudlo pod koszem bolalo
I kolejny raz Love frajersko zatrzymal pilke zamiast skonczyc akcje, to sie robi zenujace do ogladania
vEGAS
2.05
fajnie. latwo ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak łatwo wcale nie było, bo 2-0 dostawali, ale się ogarnęli później ???? Na szczęście mecz się nie kończy po pierwszych 6 minutach ????
W trzeciej kwarcie Pantery oddaly ze trzy strzaly, ale Vegas dramattyczna skutecznosc, cos jak z Dallas ostatnio.;)
Zagralem to przy 1:2 co obrazuje jakim szacunkiem cieszy sie juz nowosklecona ekipa w NHL.
Przebakuje sie w kuluarach, ze ida po Puchar Stanleya :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zagralem teraz jakis ITF Pakistan, idac tropem kiedy faworyt drugiego seta przegrywa pierwszego w taju i teraz jak patrze, to w dwoch nastepnych juz raczej nie odda wiecej jak trzy gemy
Profile zawodnikow to - faworyt(siedem spotkan, wszystkie przegrane, bez rankingu) i ten drugi(znalazlem tylko profil na facebooku &#39;tenisista&#39; :V
Nie podawalem tego, bo to czysta statystyka, no i siadzie tym razem ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam po przerwie ????
Podziękujcie Panom Moderatorom za danie bana mi, bo dzięki nim nie podałem typów na klubowe MŚ w siatkówce w których miałem skuteczność 100% po średnim kursie 1,7 :cool:
To jak ja, dziekujemy :&gt;
Zenit w finale pograles -1,5s?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam po przerwie ????
Podziękujcie Panom Moderatorom za danie bana mi, bo dzięki nim nie podałem typów na klubowe MŚ w siatkówce w których miałem skuteczność 100% po średnim kursie 1,7 :cool:
Podziękuj sam sobie ...
Musiałeś się bardzo postarać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom