>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Już nawet bym nie żałował tej przegranej kasy, należało się zwycięstwo Mouz szczerze powiedziawszy. Patologia Faze, które niby jest drugie na świecie, a grali dzisiaj parodię, a nie CS GO ???? Przegrać 29 rundę na Mirage to było mistrzostwo
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Ale szkoda mouz jezuu ⛔
za kazdym razem jak skanowali przez smołe czy coś to zostawało kilka hp dla faze. No niestety meczycho ultra zajebiste, ale szkoda w huk, szczescie dzisiaj było z faze, ale pokazali klase chłopaki
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
hahahah, ja mialem over 48,5 Jamesa :V to pudlo pod koszem bolalo
I kolejny raz Love frajersko zatrzymal pilke zamiast skonczyc akcje, to sie robi zenujace do ogladania
vEGAS
2.05
fajnie. latwo ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak łatwo wcale nie było, bo 2-0 dostawali, ale się ogarnęli później ???? Na szczęście mecz się nie kończy po pierwszych 6 minutach ????
W trzeciej kwarcie Pantery oddaly ze trzy strzaly, ale Vegas dramattyczna skutecznosc, cos jak z Dallas ostatnio.;)
Zagralem to przy 1:2 co obrazuje jakim szacunkiem cieszy sie juz nowosklecona ekipa w NHL.
Przebakuje sie w kuluarach, ze ida po Puchar Stanleya :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zagralem teraz jakis ITF Pakistan, idac tropem kiedy faworyt drugiego seta przegrywa pierwszego w taju i teraz jak patrze, to w dwoch nastepnych juz raczej nie odda wiecej jak trzy gemy
Profile zawodnikow to - faworyt(siedem spotkan, wszystkie przegrane, bez rankingu) i ten drugi(znalazlem tylko profil na facebooku &#39;tenisista&#39; :V
Nie podawalem tego, bo to czysta statystyka, no i siadzie tym razem ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam po przerwie ????
Podziękujcie Panom Moderatorom za danie bana mi, bo dzięki nim nie podałem typów na klubowe MŚ w siatkówce w których miałem skuteczność 100% po średnim kursie 1,7 :cool:
To jak ja, dziekujemy :&gt;
Zenit w finale pograles -1,5s?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam po przerwie ????
Podziękujcie Panom Moderatorom za danie bana mi, bo dzięki nim nie podałem typów na klubowe MŚ w siatkówce w których miałem skuteczność 100% po średnim kursie 1,7 :cool:
Podziękuj sam sobie ...
Musiałeś się bardzo postarać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom