>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Włączyłem ten absolutny hit LM i nie rozumiem jak tym można się emocjonować. Ten mecz w Turynie jest zwyczajnie nudny. Teraz jakaś akcja się zawiązała ale ogólnie to flaki z olejem
Przecież to Juventus. Czego Ty oczekujesz ? Drużyna, której sens istnienia to 0:0.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Pogralem w totolotku over 3.5 żółtych kartek w meczu Romy. W 85 min została przyznana żółta kartka (czwarta w mecz) lecz w konsekwencji czerwona. Zaliczają drugą żółtą jako normalnie żółta czy czerwona?
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ponownie krótkie omówienie ????
⛔CSKA - Benfica jak widać można w nieskończoność przegrywać do zera. Nie doceniłem Portugalczyków :cool:
⛔Anderlecht - Bayern, nasi zachodni sąsiedzi też mnie trochę zawiedli, nie dość że puszczona bramka to tylko dwie strzelone, no trudno, było blisko.
✅Karabach - Chelsea typ wszedł, chociaż Chelsea zdobyło więcej bramek niż się spodziewałem, dobrze że zagrane ostrożnie.
✅FC Basel - Manchester to był odważny typ ale się opłacił, mało tego gospodarze nawet potrafili wygrać. Dobrze mi się wydawało, że Manchester nie będzie aż taki mocny w tym spotkaniu.
✅Sporting Lizbona - Olympiakos weszło gładko, nie ma co się rozpisywać.
✅✅PSG - Celtic, Szkoci rozdrażnili gospodarzy po 56 sekundach gry no i to się musiało tak skończyć, weszło po fajnym kursie.
✅✅Atletico - Roma - moja truskawka na torcie, większość tutaj pukała się w głowę jak stawiałem na gospodarzy i proszę, przeczucie mnie nie zawiodło ;)
✅✅✅Juventus - Barcelona, najwyższy kurs ze wszystkich typów wszedł gładziutko, tylko przy dokładnym wyniku się pomyliłem, jednak nie padły bramki.
Grając każdy mecz osobno za stawkę 100zł przy 12% podatku zysk wyniósł 922zł. Dobry dzień????
Można? Można.
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gram takie jako na wieczór
Bełchatów @1.7 ✅
Galatasaray @1.7 ⛔
Fenerbahce -2.5 pkt @1,5 ✅
Karabach nie strzeli @1.65 ✅
Congeliano @1,5 ✅
Ako: 10.73
⛔
Jednak ten duży wzrost kursu na gospodynie był podejrzany. Szkoda bo niewiele zabrakło by trafić fajne ako.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom