>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kolejny dzien LM i cisza po zakonczeniu meczow/ znowu stypa ? ????
Witam mi siadły 3 meczyki ako ponad 3 wszystkie overki 2,5
Pozdrawiam i Kosze też siadły tylko siatka odwaliła babska ,ale i tak jestem zadowolony z benficy -1,5 3-1 wygrali
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tnf witam narazie mam same hokeje a z piłki nic nie patrzyłem mam dosyć piłkarskich emocji po LM Bayernie
A tak same hokeje z ohl i whl na 1 tercje można zagrać 1,5 o 00 1 hokej nie siadło 1 tercja 1,5 ciezko jest wyczuć ten hokej ale z ohl powinny być overki w 1 tercjach
Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 1st period - Total Over(1.5) 1.46
Owen Sound Attack - Niagara Icedogs 1st period - Total Over(1.5) 1.47
ako 2.15
Wydaje się git dlamnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja zrobiłem takie ako
Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 1 tercja over 1,5 1.46
Owen Sound Attack - Niagara Icedogs 1 tercja over 1,5 1.47
Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 1 tercja over 1,5 1.46
ako-3.13


Niewiem czy wejdzie ale tak daje ponad 50% na te 3 overy
Calgary Hitmen - Portland Winter Hawks 2 1.74
Indjance wszystko wygrywają Portland a CALGARY W DOLE TABELI
JAK chcesz zaryzykuj ja nie daje nawet 1 tercji nie gram bo wczoraj ledwo mi siadło ako 0,5 na 1 tercjeIndjance 1-0 wygrali a chciałem dac 1,5 ale odpuściłem

pobiorę ten pierwszy meczyk
Ok i życzę oby weszło ,bo wiesz jak to 1 tercje lubią być 1-0 albo 0-0 z europy cieżko trafić miłem norweski i 1 siadł a 2 nie ,nie przewidzisz w tej europie tego
Jedynie w austri dużo stzrelają salzburg
Jutro Dynamotez nie pewne z Rosji ja jego unikamtego hokeja jedynie na gole pogram petersburga
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
gremio czuje z ewygra i można pokusić się o 1,5 overka ale niwiem bo na live nie tykam tego
Widze kursy na 1,5 1.84 ale nie ogladam to nie moge nic powiedziećna gremio jest 1.86
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Peterson z Vikery odwaliły ostrą szopke na miare tego co odwalił ostatnio Paire. Szwedka jechała z amerykanką która wygladała słabo i brała medicala po czym Peterson sama skreczowała prowadząc 6:2 4:2 i kursie na amerykanke 30..
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kurde Grychuds se w kulki leci nie walna 1 gola w 1 tercji ,no kurde natrafiłem na mine pewnie
Ale jak nie wejdzie o 2 zagram pojedyńczy meczyk za sporo 1 mecz powtórze go na ostatnią chwilke ,bo od 7 musze wstać i załatwiać sprawy od 8 ;)
Wolwes dał gola czyli overy mi weszły 0,5 1 tercje ,czekamy na 2 gole
 
D 319

defox

Użytkownik
Peterson z Vikery odwaliły ostrą szopke na miare tego co odwalił ostatnio Paire. Szwedka jechała z amerykanką która wygladała słabo i brała medicala po czym Peterson sama skreczowała prowadząc 6:2 4:2 i kursie na amerykanke 30..
Przeciez to Vickery skreczowala. Nie ogladalem meczu, ale we wszystich zrodlach podane jest ze Paterson wygrala. Tylko na livesports jest inaczej
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja zrobiłem takie ako
Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 1 tercja over 1,5 1.46
Owen Sound Attack - Niagara Icedogs 1 tercja over 1,5 1.47
Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 1 tercja over 1,5 1.46
ako-3.13
Niewiem czy wejdzie ale tak daje ponad 50% na te 3 overy
Calgary Hitmen - Portland Winter Hawks 2 1.74
Indjance wszystko wygrywają Portland a CALGARY W DOLE TABELI
JAK chcesz zaryzykuj ja nie daje nawet 1 tercji nie gram bo wczoraj ledwo mi siadło ako 0,5 na 1 tercjeIndjance 1-0 wygrali a chciałem dac 1,5 ale odpuściłem


Ok i życzę oby weszło ,bo wiesz jak to 1 tercje lubią być 1-0 albo 0-0 z europy cieżko trafić miłem norweski i 1 siadł a 2 nie ,nie przewidzisz w tej europie tego
Jedynie w austri dużo stzrelają salzburg
Jutro Dynamotez nie pewne z Rosji ja jego unikamtego hokeja jedynie na gole pogram petersburga
OVEN ZARYPAŁ ⛔ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom