>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bo czasami jak nie idzie to warto puścić niż tracić siły i walczyć by na następnym się skupić. Np w siatkówce to jest normą
Żeby nie szło to trzeba najpierw spróbować a nie oddawać prezenty na lewo i prawo. Przecież nie tylko ja widzę co on robi na korcie od 2 seta. Gdyby goffin grał jakoś genialnie to bym zrozumiał ale serio to jest kpina i to na takim turnieju.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
I macie watpliwosci ze jesli ustawiaja mecze na takim.poziomie to po prostu nie ma zadnych zasad wolna amerykanka .jesli sprzedaje Fed najwieszky tenisista w historii to co.maja powiedziec inni
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
I macie watpliwosci ze jesli ustawiaja mecze na takim.poziomie to po prostu nie ma zadnych zasad wolna amerykanka .jesli sprzedaje Fed najwieszky tenisista w historii to co.maja powiedziec inni
To samo było w finale z młodym Zverevem, ale ludzi potopiło na długoterminówce.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Po.prostu ten.mecz Feda byl.wyrezyserowany specjalna masakra w 1 secie zeby ludzie sie rzucili na undery gemowe i win.feda. kurs 1.07 wystawiony z premedytacją zeby zachecic jalopkow ze to lokata ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Kończy już powoli karierę to chce jeszcze dorobić trochę sianka.Spodobało mu się wałkowanie drugich setów od meczu pokazowego z Murrayem,zrobił to ze Zverevem,dziś z Goffinem i mam wrażenie,że wymknęło się to dziś spod kontroli i przegrał mecz.Wiedziałem,że albo Fed albo Dimitrov dziś nie wygra bo sobota i cały świat to grał,bardziej spodziewałem się,że Bułgar przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom