>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
arces, ty miałeś chyba robić przerwe ?
A Ty nie zaglądaj komuś do gara.Tyle czasu grasz a nie wiesz co to hazardowy amok gdy obstawia się wszystko co się rusza,nawet chiński kosz,koreańską siatkę czy malezyjski hokej...to jest nałóg.Gdyby to było takie proste...Nie ma nic innego do roboty to obstawia z nadzieją,że się odegra za ostatni grosz.Póki jakiś ostatni piniondz w łapie zawsze jest nadzieja..
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A Ty nie zaglądaj komuś do gara.Tyle czasu grasz a nie wiesz co to hazardowy amok gdy obstawia się wszystko co się rusza,nawet chiński kosz,koreańską siatkę czy malezyjski hokej...to jest nałóg.Gdyby to było takie proste...Nie ma nic innego do roboty to obstawia z nadzieją,że się odegra za ostatni grosz.Póki jakiś ostatni piniondz w łapie zawsze jest nadzieja..
Panie nie ma się co denerwować na takiego trolla internetowego. Siedzi tutaj i żeruje tylko na typach innych, a jak nie wejdzie to wyzywa. Koreańską siatę obserwuję akurat od dłuższego czasu, chiński kosz to po prostu próby, a o malezyjskim hokeju nie słyszałem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
19:45 HC Lugano - Geneve Servette 1 1.70
HC Lugano - Geneve Servette over 4,5 1.51

Miłego wieczorku życzę Wszystkim i dużo wygranych i Powodzenia we wszystkim
Mnie może już niebyć od jutra dlatego zrobiłem typki z Hokeja wcześniej
Powodzenia wszystkim i zdróweczka
Dziękuje i Pozdrawiam Gorąco
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Panie nie ma się co denerwować na takiego trolla internetowego. Siedzi tutaj i żeruje tylko na typach innych, a jak nie wejdzie to wyzywa. Koreańską siatę obserwuję akurat od dłuższego czasu, chiński kosz to po prostu próby, a o malezyjskim hokeju nie słyszałem ????
ty nałogowy bydlaku. Nie wycieraj sobie swojej brzydkiej gęby mną
Estudiantes-AEK 1
Zagraj to sobie i odrób chociaż część strat bo skończysz sprzedając marchewkę na targu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jak sie nazywala ta wtyczka do Mozilli albo Chrome z transmisjami sportowymi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom