>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
julek 421

julek

Użytkownik
Ty w ogóle grasz to co tutaj wypisujesz czy debila z siebie robisz? Najpierw piszesz, że grasz mousesports po 1.80, później FaZe ugrało pare rund i się jednak rozmyślileś i napisałeś, że poczekasz do połowki. Ugrali kilka rund i znowu napisałes, że atakujesz grubo win mousesports, ale jak FaZe ugrało parę kolejnych rund to piszesz, że jednak tego nie grasz XDDD Zbanujcie go.
polecam używać opcji ignoruj, dużo łatwiej się przegląda wtedy ten temat
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
Ty w ogóle grasz to co tutaj wypisujesz czy debila z siebie robisz? Najpierw piszesz, że grasz mousesports po 1.80, później FaZe ugrało pare rund i się jednak rozmyślileś i napisałeś, że poczekasz do połowki. Ugrali kilka rund i znowu napisałes, że atakujesz grubo win mousesports, ale jak FaZe ugrało parę kolejnych rund to piszesz, że jednak tego nie grasz XDDD Zbanujcie go.
Podałem człowieku typ z kursem i bukmacherem???
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Nie wiem jak to nazwać ale mouse grają jak idioci zeby tylko była 3 mapa. Gosciu raszuje setny raz banana bez pomocy. Polewka
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem jak to nazwać ale mouse grają jak idioci zeby tylko była 3 mapa. Gosciu raszuje setny raz banana bez pomocy. Polewka
Mimo wszystko więcej głupich decyzji podjęło Faze ;) Nuke mogli spokojnie do dogrywki doprowadzić, tutaj spokojnie 9-6 mogło być po pierwszej części, a tak męczarnie mają ????
Najlepszy przykład miałeś przed chwilą ????
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ogólnie dobry meczyk. Faze na papierze jest lepsze, ale czasem ma przestoje w swojej grze, a mouse to wykorzystuje i ładnie ich jedzie. Faze żeby wygrać ten mecz nie może lekceważyć przeciwnika. Sam na początku myślałem, że będzie gładkie 2-0 dla Faze, ale się myliłem. Faze zbyt rozluźnione po meczu z fnatic i myśleli, że tak samo łatwo im pójdzie z myszkami. Ostatnie rundy jednak pokazują, że Faze jeśli tylko się skupi to zjada myszki. Oczywiście szczęście zawsze sprzyja...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Zapraszam do regulamin podawania typów live
Przecież mi nie chodzi o to, że podałeś kurs i bukmachera, ale o to że robisz z siebie debila i sam nawet nie grasz tego co tutaj wypisujesz. Podałeś typ, że grasz mousesports - mousesports przegrało kilka rund z rzędu i napisałeś, że poczekasz do połówki. W połówce przegrali pistole, ale odrobili kolejne rundy - napisałeś, że grasz grubo mousesports. FaZe wyszło na prowadzenie 11:10 i ty nagle piszesz, że tego jednak nie grasz ???? To jak w końcu, zagrałeś to czy nie, po co robić z siebie debila? Tutaj w dziale nie potrzeba takich łbów.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kolejna runda, gdzie powinni ugrać ale i tak trzeba się cieszyć chociaż z dogrywki. Na fullach mouz wygląda zdecydowanie lepiej, więc jakoś średnio wierzę w Faze
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To jest kpina full graja 5 na 5 i 1 na b przecież to jest farsa
Oho mamy tu eksperta ???? Chris dobrze sobie radził na B, woleli postawić na odbicie we czterech, bo za trójkami Chris może dość długo stać i wołać o rotację. Trochę hazardu, ale opłacił się ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom