>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Heilongjiang K @5.50
To są baby, a różnica tylko 8 pkt. Jak dla mnie za wysoki kurs. Lekko można pograć
Doszły na 0, ale straciły już chwilę później całą serie pkt.
EDIT
Znów idzie seria, teraz w drugą stronę
6 pkt na 2 min do końca, raczej bez szans już
⛔
Typ na przeczucie:
Jurga x2 @3.25
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Under w kosza to coś czego nigdy nie mogę trafic, widzę w pierwszej kwarcie 44 punkty rzucili, a linia nie była wysoka, o to gram under na 2 i po 2 minutach 12 punktów. Za każdym razem jak daje under to rzucają jak pojebani.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ktoś wie skąd takie spadki na Zawiercie?
Może jakieś absencje w BB albo po prostu masówka w Zawiercie, które całkiem nieźle ostatnio pogrywa, ale po takim kursie nigdy bym ich nie tknął. Zastanawiam się nad BB, które u siebie nie gra wcale tak tragicznie, a Zawiercie to dalej &quot;drużyna dnia&quot;. Jak trafią z formą to grają całkiem całkiem, a jak nie to katastrofa. Zresztą podobnie jest w BB, więc dla mnie to mecz typowo 50/50, ew. 55/45 na korzyść Zawiercia ze względu na formę.
Panathinaikos @2.60
Siata
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ma ktoś coś dzisiaj z CS&#39;a? Jak narazie mój typ dnia wchodzi bo AGO niszczy ten ukraiński zespół pro100. Myślę jeszcze o typie w polskiej lidze e-sportowej o godzinie 20:00 mecz o 3 miejsce AGO vs PRIDE
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Ma ktoś coś dzisiaj z CS&#39;a? Jak narazie mój typ dnia wchodzi bo AGO niszczy ten ukraiński zespół pro100. Myślę jeszcze o typie w polskiej lidze e-sportowej o godzinie 20:00 mecz o 3 miejsce AGO vs PRIDE

EPG(-3.5)-1337
mapa 1 (handicap)
1.85 kurs polecam ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Sezon w CS:GO się skończył, nie grajcie tier300 teamów, bo prędzej czy później nadziejecie się na wtopę.
No dzięki za radę, faktycznie dziwne rzeczy mogą się dziać. Głupi przykład sprzed kilku chwil. Ago wygrali pierwsza połówkę 13:2 ale nagle zrobiło się już 14:13, na szczęście ugrali 16:14 hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom