>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jak można grać Górnik. Klub ten robił wyniki ponad stan od początku sezonu. Dwie kolejki temu zaczął się ich zjazd do bazy (to już dużo mówiło o tym by ich nie grać) Na całe szczęście przerwa w rozgrywkach to trochę odpoczną bo gdyby nie to, to świecili by się na czerwono przez kilka najbliższych kolejek.
Ludzie grali na żaboli, ale powiedz lepiej wszystkim jak można grać na Lube, co cwaniaku ?
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Ludzie grali na żaboli, ale powiedz lepiej wszystkim jak można grać na Lube, co cwaniaku ?
Normalnie lepiej Lube po 5 niż Zenit po 1.22
Trochę szczęścia i powinno być 2:0 dla Włochów a potem to już różnie mogłoby się potoczyć
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Probierz za przeproszeniem wypierdolił pół składu już na amen po derbach. Tak żeby już sobie szukali nowych klubów, wstawił chłopaków w których ma zaufanie i jebnęli beniaminka Ekstraklasy.
Poszła niesamowita masówka na Górnik od wczoraj jak poszło do sieci o sytuacji w jakiej Probierz postawił zespół i tyle. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie pozycje w tabeli to Górnik jest na podobnym poziomie co Cracovia jeśli chodzi o kadrę zawodników.
Mnie ta wygrana specjalnie nie dziwi, może rozmiary porażki tak, ale sam wynik jest okej.
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Zacznijmy od tego, kto normalny gra ekstraklase? to czysty hazard.
Uwierz da się zarobić konkretny hajs. Ale jak są zdarzenia typu 10 piłkarzy Wisły nie jedzie do Szczecina, słynne 4-0 do przerwy i chyba 6-2 na koniec w tamtym sezonie. Granie przeciwko trenerowi itd.
Jeśli ktoś typuje tydzień w tydzień przy pełnych składach to wtedy jak najbardziej to jest ruleta i nie czerwone/czarne a granie na konkretne numerki.
Szczerze mówiąc polska liga powinna być czołowa jeśli chodzi o zarabianie mając wszystkie informacje po polsku i nie raz konkretne insidery. Nie trzeba się tyle wysilać co przy zagranicznych okazjach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Insbrug z 0-2 na 2-2 ładnie pojechali w 2 tercji
Mi tylko insbrug został 4,5 z fortuny
2 kupony siadły
tps wins
vary 1 tercja 1,5 2-0
został insbrug 4,5
każde kupony grałem pojedyńczo z fortuny
grubas poszedł na tps mniej na salzburg 4,5 i bardzo mało na vary 1 tercja
i kase juz mam z 2 kuponików ,czekam na insbruka 1 gol potrzeba
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom